vite-coin-nasil-alinir?

VITE Coin Nasıl Alınır?

Vite (VITE), DAG tabanlı bir akıllı kntrat platformu ve sıfır işlem ücreti ile yüksek işlem hızını birleştiren bir ağdır. Yönlendirilmiş Çevrimsiz Grafik (DAG) tabanlı akıllı kontrat teknolojisi sayesinde sıfıra yakın işlem ücretine sahip olan platformda buna ek olarak HDPoS konsensüs mekanizması kullanılamaktadır. Bu konsensüs yapısında süper ağ düğümleri sadece staking ödüllerini alır ve hiçbir işlem ücreti ödenmez.

Vite’nin sanal makine uyumluluğunun EVM destekler nitelikte olması ve Solidity kodlama dilinin desteklenmesi, VITA token için birden çok avantajı beraberinde getiriyor. Kullanıcılar direkt olarak VITE Token stake ederek platformun merkezsiz kripto para borsası olan ViteX’in kripto para birimi olan VX’i kazanabilir. VITE’nin mevcut ürünleri arasında merkezsiz bir kripto para borsası, birden çok amaca sahip cüzdan uygulaması Vite App, ödeme uygulaması VitePay ve kurumlara yönelik blockchain çözümü VitePlus yer almakta.

VITE (VITE) Nedir?

VITE Token bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0,225 dolar seviyesinden işlem görüyor. VITE toplam 106 milyon dolarlık piyasa değerine sahip ve bununla beraber 407. sırada bulunuyor. 24 saat içerisinde 177 milyon dolar hacim elde eden VITE Coin, son 24 saat içerisinde 520 yükseldi. VITE’nin toplam arzı 1 milyardan fazla olsa da sirkülasyonda şu an için bunun yarısından daha azı yani 479 milyon VITE Token bulunuyor.

VITE Coin Nereden Alınır?

VITE Coin,  Binance üzerinden satın alınabilir. Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance üzerinde VITE Coin alınabilmekte. VITE alımları için Bitcoin veya Tether işlem çiftleri kullanılabiliyor. Binance üzerinden alım yapmadan önce burada hesap açıp işlem yapılacak kripto paraya göre itibari para veya kripto para gönderimi yapmak gerekiyor. Çoğunlukla ise USDT’nin birçok işlem çiftinde desteklendiği biliniyor. VITE de bu işlem çifti üzerinden alınabilir.

En yüksek hacmin ise VITE/USDT işlem çiftinde olduğu görülüyor. Binance’in sunduğu likidite ile buradan alış veya satış yapmak kullanıcılara çok daha kusursuz bir işlem tecrübesi sunacaktır. Kullanıcılar daha düşük ticari hacme sahip olsa da yine Binance üzerindeki VITE/BTC işlem çifti üzerinden de VITE Coin alabilir.