varsayimlariyla-nam-salan-analist,-yeni-bitcoin-ve-ethereum-duzeylerini-verdi!-–-mahsup.net

Varsayımlarıyla Nam Salan Analist, Yeni Bitcoin ve Ethereum Düzeylerini Verdi! – Mahsup.net

Başarılı tahminleriyle nam salan analist Michaël van de Poppe, kripto para sektörü 2,2 trilyon dolara yükselirken bullish Bitcoin ve Ethereum tahminlerini paylaşıyor.

Michaël van de Poppe: Bitcoin 61.000 doların üzerinde kalabildiği sürece artar!

Michaël van de Poppe, yeni Bitcoin ve Ethereum tahminlerini paylaştı. Usta analist Michaël van de Poppe yeni bir tweet’te, Bitcoin 61.000 doların üzerinde kalabildiği sürece, fiyatın tüm zamanların en yüksek seviyelerine tırmanmaya devam edeceğine inandığını söylüyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin bu gri bölgenin üzerinde (yaklaşık 61.000 dolar) iyi durumda. Şimdilik en önemli kırıcı bu… Bu tutulursa, yukarı doğru hareketin devam edeceğini varsayıyorum.

Kaynak: Michaël van de Poppe

Michaël van de Poppe: Ethereum fiyatı 4.000 dolar veya üstüne çıkacak

CoinGecko’ya göre, Çarşamba günü erken saatlerde Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 64.892 doları gördü. Michaël van de Poppe, daha önceki açıklamalarında Coinbase’in ilk halka arzını çevreleyen hype sona erdikten sonra Bitcoin’in düzeltilebileceğini vurguladı. Ancak lider kripto para birimi grafikte belirtilen kritik seviyenin üzerinde kalmayı başardı. Analist, Ethereum’un BTC’ye karşı yükselmeye devam edeceğini söylüyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Beklenen gidişatı takip ederse, ETH bu yaz 4.000 dolar veya üstüne çıkacak. Ethereum, yeni bir yüksek zirvede devam etmeye hala hazır. Bu, 4.000  dolardan fazla ETH fiyatı anlamına gelir.

Kaynak: Michaël van de Poppe

Michaël van de Poppe: 58.000 dolara kadar fazla desteğimiz olmayacak!

Michaël van de Poppe, BTC gerçekten bu gri alanı ve 58.000 dolarlık bir sonraki destek seviyesini kaybederse, Bitcoin’in kısa vadeli düzeltmesinin zor olacağını ve piyasanın geri kalanını da beraberinde sürükleyeceğini belirtiyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

58.000 dolara kadar fazla desteğimiz olmayacak ve sizi temin ederim ki 58.000 dolara düştüğümüzde, altcoin’ler için de çok ama çok keskin bir ayarlama yapacağız. Bitcoin’i %3-4 bile ayarlamaya başladığımızda altcoin’lerin -15 düşeceğini düşünüyorum. Endişelenmeli misin? Hayır, bunlar sadece sağlıklı pazarlar. Bu yüzden risksiz bir portföy oluşturursunuz… Her şey altcoin’lerde değildir.

İşte ünlü analist Michael van de Poppe’nin ustaca tahminleri

Usta analist Michael van de Poppe,  2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra Michael van de Poppe, geçtiğimiz aylardaki kripto para tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı. Analist, 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü doğru öngördü. Michael van de Poppe, Bitcoin’in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de doğru öngördü. Bunlar dışında analistin başarılı başka BTC ve altcoin tahminleri de var.

Varsayımlarıyla Nam Salan Analist, Yeni Bitcoin ve Ethereum Düzeylerini Verdi! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.