unlu-ekonomist:-bu-altcoin’ler-bitcoin’i-geride-birakabilir!-–-mahsup.net

Ünlü Ekonomist: Bu Altcoin’ler Bitcoin’i Geride Bırakabilir! – Mahsup.net

Ünlü ekonomist Raoul Pal, belirli bir altcoin grubunun, piyasa olgunlaştıkça Bitcoin’in büyümesini kaçınılmaz olarak geride bırakacağını söylüyor.

Raoul Pal: Ethereum başlangıcından bu yana BTC’yi katlanarak geride bıraktı!

Bir dizi tweet’te başarılı stratejist Raoul Pal, Ethereum’un başlangıcından bu yana BTC’yi katlanarak geride bırakmayı başardığını belirtiyor. Raoul Pal ETH’yi, birçok kişinin inandığının aksine Bitcoin‘e karşı her şeyin değer kaybetmeyeceğinin bir örneği olarak kullanıyor. Raoul Pal konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Başlangıcından bu yana ETH’nin BTC’den %0 daha iyi performans gösterdiğini görmek büyüleyici… 2015 yılında kripto paranın ilk 5 ayında BTC’deki başlangıç ​​fiyatının altına düştü. Bu, diğer tüm kripto paraların BTC açısından sıfıra doğru yöneldiği fikrini bir kenara bırakalım…

Kaynak: Raoul Pal

Ünlü ekonomist: Bu altcoin projeleri Bitcoin’e karşı artacak!

Eski Goldman Sachs fon yöneticisi, ağ etkileri elde eden altcoin  projelerinin Bitcoin’e karşı değerinin artacağını söylüyor. Raoul Pal konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ağ efektlerini almada başarısız olan tokenler daha düşük bir eğilim gösteriyor. Ekosistem ağ etkilerine (aktif cüzdanlar geliştiriciler uygulamalar) ulaşan altcoin projeleri, zaman içinde BTC terimlerinde muhtemelen artacak. Sanat, hangisinin ağ efektleri alacağını seçmek ve bu kolay değil (bu yüzden bir sepet seçtim)….

Kaynak: Raoul Pal, CoinMarketCap

Raoul Pal: Önümüzdeki 2 ila 3 ay içinde tüm piyasa ikiye katlanacak

Ünlü ekonomist Raoul Pal, önümüzdeki 2 ila 3 ay içinde tüm piyasanın ikiye katlanacağını öne sürüyor. Raoul Pal konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Tüm kripto para alanının piyasa değeri  için 1,8 trilyon dolarlık kırılma büyük bir mesele gibi geliyor. Grafik paterni, ivmenin bu kırılmanın önünde olduğunu gösteriyor. Tahminim, önümüzdeki 2 ila 3 ay içinde tüm alan ikiye katlanıyor. Hadi görelim!

Ünlü Ekonomist: Bu Altcoin’ler Bitcoin’i Geride Bırakabilir! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.