unlu-analiste-gore-bu-iki-altcoin-yakinda-ciddi-bir-yukselis-yakalayabilir

Ünlü Analiste Göre Bu İki Altcoin Yakında Ciddi Bir Yükseliş Yakalayabilir

Twitter üzerinde yüzbinlerce takipçisi bulunan ünlü analist Michael van de Poppe, kripto para piyasasının ciddi anlamda düşüş yaşamasına rağmen özellikle iki altcoinin önemli bir hareketlenme yaşayabileceğini belirtti.

Ethereum ve Cardano İçin Son Durum

Poppe, Cardano (ADA) ve toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum’a (ETH) bu bağlamda dikkat çekti ve ikisinin de yükseliş şansının devam ettiğini vurguladı. Analist, yayınladığı yeni gönderisinde Cardano’nun ADA/BTC paritesinde kilit bir noktayı geride bıraktığını belirttikten sonra yeni bir ralli için hangi seviyeye ulaşılması gerektiğini yorumladı.

Poppe, Cardano’nun 3.800 Sats seviyesinin üzerine çıkmasını bekliyor ve bunun devamında yükseliş odaklı hareketliliğin devam edeceğini düşünüyor. Tabii ki bunun için Bitcoin’in son günlerdeki sert hareketini devam ettirmemesi gerekmekte. Poppe’ye göre böyle bir durumda ADA için sert desteğin de altına inilebilir.

Ethereum Tutunabilecek mi?

Ünlü analist, Ethereum için yaptığı analizinde ise 1.800 doların çok önemli bir destek olduğunu ifade etti. Bu desteğin tutunması durumunda fiyatın ‘ yükseliş elde edebileceğine işaret eden analistin hedefi ise öncelikle 2.291, devamında 2.614 ve son olarak 2.902 dolar.

ETH fiyatı 4.300 dolara kadar çıkarak tüm zamanların rekorunu kırsa da an itibarıyla 1.900 doların altından işlem görmekte ve bu durum da yatırımcıları endişelendirmekte. Analistin yayınladığı grafiğe göre ise en önemli direnç noktası 2.614 dolar olarak gözüküyor ve bunun üzerinde ETH’nin eski günlerine dönmesi beklenebilir.

ETH fiyatı için bunun devamındaki kritik seviye ise 3.300 dolar olarak bilinmekte.