tron-ve-dent-fiyatlari:-trx-ve-dent’te-son-durum

Tron ve Dent Fiyatları: TRX ve DENT’te Son Durum

Geçtiğimiz haftalarda yaşadıkları fiyat artışları ile Tron (TRX) ve Dent (DENT) yatırımcıların ilgisini çekti. Ancak iki kripto para birimi de yüksek fiyatların ardından yaşadıkları bir düzeltme sonrasında bir süredir yatay çizgide ilerliyor.

Tron Fiyatı

Piyasa değeri bakımından en büyük 18. kripto para birimi olan TRX, yazının kaleme alındığı an itibari ile son 24 saatte yaşadığı yaklaşık %2’lik düşüşle 0,11 dolardan işlem görüyor.

25 Mart’ta 0,05273 dolardan işlem gören Tron’un 10 gün içinde büyük bir artış yaşadığı ve 5 Nisan’da 0,1492 dolar ile yüksek seviyeyi gördüğünü belirtmek gerekiyor. Ancak TRX’in hala tüm zamanlar rekoruna ulaşması için önünde uzun bir yol var. TRX 2018 yılında 0,30 dolar ile tüm zamanlar rekorunu kırmıştı.

Analistlere göre büyük yükselişin ardından yaşanan bu yatay hareketler oldukça normal. eğer Tron fiyatı, bu yatay hareketlerini yukarı yönlü kırar ve 0,13 doların üzerine yükselmeyi başarırsa yeni bir yükseliş grafiği başlayabilir. Ancak eğer yatay hareketler aşağı yönlü kırılırsa 0,10 dolar altı görülebilir.

DENT Son Durum

Yazının yayına hazırlandığı sırada 0,0146 dolardan işlem gören DENT de TRX gibi şimdilik yatay bir çizgide ilerliyor.

Mart ayı başında 0,0012 dolar ile işlem gören DENT 5 Nisan’da 0,0227 dolara kadar yükseldi. Ancak DENT de tüm zamanlar rekorunu kıramadı ve 0,1114 dolarlık rekorunu kırabilmesi için daha güçlü fiyat hareketleri sergilemesi gerekiyor.

Piyasadaki genel olumlu hava devam ederse ve DENT yukarı yönlü bir kırılma yapabilirse ilk direncin 0,018 dolarda olduğu düşünülüyor. Bu seviyenin üzerine doğru yapılacak bir kırılma ise fiyatı 0,02 doların üzerine taşıyabilir.