taninan-trader-“cilginca-yukselis”-dedi-ve-bu-altcoin’lere-isaret-etti!-–-mahsup.net

Tanınan Trader “Çılgınca Yükseliş” Dedi ve Bu Altcoin’lere İşaret Etti! – Mahsup.net

Popüler kripto analisti ve etkileyicisi Lark Davis, 2021 Bitcoin ve altcoin boğa koşusunun tankta çok daha fazla gaza sahip olduğunu söylüyor. Ayrıca Lark Davis, Bitcoin, Ethereum, Cardano ve Polkadot’daki büyük katalizörlere dikkat çekiyor.

Lark Davis: Ethereum Optimism yükseltmesi fiyatları arttırabilir!

Ünlü analist Lark Davis, kripto piyasasında fiyatlarda büyük yükselişleri tetikleyeceğine inandığı dört önemli olaya değiniyor. İlki, şu anda Temmuz 2021’de başlaması planlanan Ethereum Optimism yükseltmesidir. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Optimism, Ethereum için önümüzdeki yıl büyük Ethereum 2.0 güncellemesinden önce gerçekleşmesi için en çok beklenen ölçeklendirme çözümlerinden biri. Optimism, Ethereum 2.0’dan önce Ethereum’da 100x ölçeklenebilirliğe izin verecek. Ve en önemlisi, ölçeklenebilirliğin Ethereum akıllı sözleşmelerine uygulanmasına izin verecek, sadece token ve kripto para transferi için değil. Şu anda Ethereum, on-chain ücretler ödeyebilen zengin yatırımcılar dışında temelde kullanılamaz.

Lark Davis: İkinci büyük katalizör Polkadot (DOT) parachain’ları…

Analist, yükseltmenin yeni bir kullanıcı kitlesinin Ethereum uygulamalarını kullanmasına olanak tanıyacağını ekliyor. Lark Davis’in boğa koşusunun yaza doğru uzanacağından emin olmasının ikinci nedeni, Polkadot (DOT) parachain’larıdır. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Parachain’ler, Polkadot’un tamamen işlevsel bir ağ olacağı ve projelerin nihayet gelip parachain’larını Polkadot’un üzerine yerleştirebileceği anlamına gelecek. Esasen, bu kripto tarihindeki en çok beklenen ağ lansmanının sadece birkaç ay içinde gerçekleşeceği anlamına geliyor. Polkadot ağına dağıtılmaya hazır birkaç yüz kripto para birimi protokolü zaten var. Bu inanılmaz…  Bu Polka-hype gerçekten sadece yılın geri kalanında devam ederken, bunun pazarı harekete geçiren büyük bir olay olmasını bekliyorum.

Lark Davis: Bu 2 gelişmede Bitcoin ve altcoin fiyatlarını yükseltebilir!

Benzer şekilde Lark Davis, devam eden kripto boğa koşusu için başka bir potansiyel katalizör olarak Cardano Blockcahin’inde çok beklenen akıllı sözleşmelerin başlatılmasına işaret ediyor. Akıllı sözleşmelerin Cardano’da Ağustos ayında başlatılması planlanıyor ve ekip bu ayın başlarında işlevselliği test etmeye başlayacak. Analiste göre 100 proje, uygulamalarını canlı yayına girdiklerinde Cardano’da dağıtma konusundaki desteklerinin sinyalini verdi.

Dördüncü olay, Amerika Birleşik Devletleri’nde bir Bitcoin borsa yatırım fonunun (ETF) spekülatif olarak piyasaya sürülmesidir. Lark Davis, ABD’deki bir BTC ETF’sinin kaderinin belirsiz olduğuna dikkat çekiyor. Ancak analist, Morgan Stanley ve Fidelity’nin her ikisinin de bir ETF’yi onaylamak için çalıştıklarına dair haberleri aktarıyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şimdi, ABD’de ETF onaylandığında, Bitcoin fiyatının ve tabii ki bununla birlikte tüm kripto para piyasasının kesinlikle çılgına dönme ihtimali yüksek.

Tanınan Trader “Çılgınca Yükseliş” Dedi ve Bu Altcoin’lere İşaret Etti! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.