taninan-trader:-bu-5-altcoin’de-durum-aldim!-inaniyorum…-–-mahsup.net

Tanınan Trader: Bu 5 Altcoin’de Durum Aldım! İnanıyorum… – Mahsup.net

Yaygın olarak takip edilen kripto trader’ı ve analisti Ben Armstrong, güç belirtileri göstermeye devam ederken, büyük bir altcoin projesinden biriktirdiğini söylüyor. Ayrıca analist, pozisyon aldığı 4 altcoin’i de açıklıyor.

Ben Armstrong: Binance Coin’den satın aldığımı size söyleyeceğim!

Yeni bir videoda Ben Armstrong, 795.000 YouTube abonesine, en az 100.000 dolar değerinde Binance Coin (BNB) satın aldığını söylüyor. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Son zamanlarda Binance Coin‘den satın aldığımı size söyleyeceğim. XRP’nin dışında tutmadığım tek büyük kripto para. Bunu değiştirdim… Sanırım artık Binance Coin’de altı rakamımız var.

Ben Armstrong: BNB dışında bu 4 altcoin projesinde de pozisyon aldım!

Ben Armstrong, Binance Coin’e ek olarak, diğer dört kripto parada da pozisyon oluşturduğunu ortaya koyuyor. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Polkadot (DOT), daha fazlasını da ekleyeceğimiz bir diğeridir. Dün gece biraz Solana (SOL) aldım. Dün gece biraz Elrond (EGLD) aldım. Harmony (ONE) listemde satın almak istediğim bir sonraki altcoin…

Ben Armstrong: Ethereum’u da yakından izliyorum!

Analist ayrıca, yükseliş belirtileri göstermeye devam ederken büyük bir kırılma için hazırlandığını söylediği Ethereum’u da yakından izliyor. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum şu anda çok güçlü görünüyor ve Bitcoin düştüğünde bile… Bu, Ethereum’un büyük hamleler için hazırlandığını bildiğiniz zamandır. Bitcoin düştü ve Ethereum gerçekten korkmadı. 2.100 doların üzerinde kalıyor… Ethereum’un ağ etkileri ortaya çıkıyor gibi görünüyor.

Yazım sırasında Ethereum, yüzde 4 oranında artışla 2.478 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Tanınan Trader: Bu 5 Altcoin’de Durum Aldım! İnanıyorum… – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.