son-dakika:-elon-musk,-the-bitcoin-word-etkinliginde-onemli-aciklamalarda-bulundu!-tum-aciklama

Son Dakika: Elon Musk, The Bitcoin Word Etkinliğinde Önemli Açıklamalarda Bulundu! Tüm Açıklama

Günlerdir beklenen etkinlik nihayet başladı. Elon Musk, Jack Dorsey ve Ark Invest CEO’su Wood şu an Bitcoin hakkında konuşuyor. Canlı yayınlanan programa Musk’ın sözleri damga vurdu. Bitcoin fiyatı şu an 32.400 dolar seviyesini aştı. Bitcoin fiyatı etkinliğin seyrine göre bu gece daha da artabilir.

Elon Musk’ın Açıklamaları

The Bitcoin Word etkinliğinde konuşan Elon Musk…

Etkinlik 21 Temmuz Çarşamba (Bugün) Türkiye saatiyle 21:00’da başladı. Tüm bölümleri daha önce kayda alınan ve kendi zaman dilimlerinde The Bitcoin Word internet sitesinde yayınlanan programın Elon Musk bölümü şu an canlı yayınlanıyor.

The Bitcoin Word internet sitesine kaydolmuş kullanıcılar canlı olarak programı takip edebiliyor. Üstelik herhangi bir ücret ödemeniz de gerekmiyor. Elon Musk Bitcoin tişörtüyle yayına katıldı ve son derece olumlu konuşuyor.

İşte tüm açıklama;

“Paranın enformasyon sistemlerinde kolay transferinin olması gerektiğine çok önceden inanıyordum. Paypal’i yaptığımızda biz bunu başaracağımızı düşünmüştük. O zamanlar yaptığımız transferler 1-5 gün arasında sürüyordu. Hatta bazen çekleri ve diğer gönderileri de gönderiyorduk fakat güvenliği sağlayamıyorduk. Bu sebeple kripto paraların IT sektöründe olmasını ben uygun görüyorum. Hükümetlerin bu sisteme müdahale etmesi bazı hatalara sebep olabiliyor. Bitcoin evrimleşen bir kaynak olarak karşımıza çıkıyor. Bitcoin maliyet ve hız avantajıyla transfer imkanı sunuyor.”

“Bitcoin şu an çok iyi değil fakat potansiyeli olduğunu biliyorum. Zamanla daha iyi olacak, daha önce söylediğim gibi çok fazla enerji harcama konusuna dikkat etmek gerekiyor. Ben bir yatırımcıyım , coin sahibiyim (iki şirket için de Tesla ve SpaceX) Bitcoin’i şirket olarak aldık. Biz Bitcoin’de büyük potansiyel görüyoruz.”

Haber güncelleniyor.