sicak-gelisme:-taninan-bitcoin-platformu,-11-yeni-altcoin-listeliyor!-–-mahsup.net

Sıcak Gelişme: Tanınan Bitcoin Platformu, 11 Yeni Altcoin Listeliyor! – Mahsup.net

Ünlü dijital bankacılık uygulaması Revolut, önemli bir altcoin listeleme duyurusunda bulundu. Platform, 11 yeni kripto parayı listelediğini açıkladı.

Ünlü dijital bankacılık uygulaması Revolut, 11 yeni altcoin listeliyor!

Londra’da bulunan popüler Bitcoin ve kripto para bankacılık uygulaması Revolut, 11 yeni altcoin projesini platformuna ekliyor. Platformun listelediği yeni altcoin’ler şunlardır: Cardano, Uniswap, Synthetix, Yearn Finance, Uma, Bancor, Filecoin, Numeraire, Loopring, Orchid ve The Graph. Revolut konuya yönelik yaptığı bir açıklamada şunları söyledi:

2021! Revolut’un kripto yılı. Size yeni özellikler, yeni kripto paralar ve diğer birkaç sürprizi getirmek için tam bir yıl. Yeni kripto paralar istediniz, biz de listeledik. Birleşik Krallık ve AB müşterilerimize 11 yeni kripto para kazandırmak için etkin kripto paraları ve en çok hareket edenleri takip ediyoruz. Artık Cardano, Uniswap, Synthetix, Yearn Finance, Uma, Bancor, Filecoin, Numeraire, Loopring, Orchid ve The Graph ticareti yapabileceksiniz. Her zaman olduğu gibi, kripto para alırken veya satarken ortaya çıkan riskleri ve kripto fiyatlarının çok değişken olabileceğini size hatırlatmak istiyoruz. Sermayeniz risk altında. Herkes için kripto para erişilebilirliğine inanırken, herkes için uygun olmayabileceğini de biliyoruz. Lütfen kripto para alırken veya satarken kişisel koşullarınızı göz önünde bulundurun.

Revolut şu anda 21 kripto paraya erişim sağlıyor

Ünlü dijital bankacılık uygulaması Revolut, son listeleme haberinden önce 10 kripto paraya erişim sağlıyordu. Bu kripto paralar şunlardır: Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, XRP, Stellar, EOS, OMG Network, Tezos ve 0x. Yeni kripto para listelemeleri ile Revolut’un portföyünde 21 kripto para yer alıyor.

Sıcak Gelişme: Tanınan Bitcoin Platformu, 11 Yeni Altcoin Listeliyor! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.