safepal-coin-nasil-alinir?

SafePal Coin Nasıl Alınır?

SafePal Coin, platformun yerel kripto para birimidir ve ekosisteme güç kazandırarak katkı sağlar.

SafePal (SFP) Nedir?

SafePal; dijital varlıkları güvenli bir şekilde depolamak uygun bir strateji ile yönetmek ile birlikte kullanıcı dostu bir platformdur. SafePal, Binance tarafından desteklenen ilk donanım cüzdanı hizmetini sunar. Çeşitli benzersiz donanım ve yazılım cüzdanları kullanarak 140’tan fazla ülkede iki milyondan fazla kullanıcya hizmet sağlanıyor. Ayrıca birkaç cüzdandaki varlıklar SafePal uygulaması ile eşleştirilebilir.

SafePal yalnızca kullanıcıların kriptolarını güvence altına almasına ve yönetmesine izin vermekle kalmayarak alım satım ve token takaslarını da kolaylaştırır. SafPal, kaliteli bir donanım cüzdan ürünü için rekabetçi fiyatlar sunmaktan gurur duyar. Proje, donanım ve elektronik üretimin Silikon Vadisi olan Shenzhen ile yakın bağlara sahiptir ve SafePal hali hazırda çok sayıda lider ağ ve kaynağa sahiptir.

Platform, donanımı için yüksek kaliteli bileşenleri son derece rekabetçi fiyatlarla tedarik etme konusunda benzersiz bir sisteme sahiptir. Geliştirici ekip, ekstra kâr elde etme arzusu yerine tasarruf politikasıyla kullanıcılara destek olur. Porje, sektördeki donanım kripto cüzdanları için en rekabetçi fiyatlardan bazılarını bu şekilde sunar.

SFP Coin Nereden Alınır?

SFP Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. SFP Coin; Binance platformunda SFP/BTC, SFP/USDT ve SFP/BUSD paritelerinde işlem görüyor. SFP Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 0.71 dolardan alım satım işlemi görüyor.

SFP satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen üç pariteden de SFP Coin satın alabilirsiniz. SFP/USDT işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir. SFP/USDT arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından SFP Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.