sadece-saatler-kaldi,-tum-detaylar!-bitcoin-(btc)-aksam-yeni-rallisine-baslayabilir!

Sadece Saatler Kaldı, Tüm Detaylar! Bitcoin (BTC) Akşam Yeni Rallisine Başlayabilir!

Bitcoin yatırımcılarını bayram haftasında ciddi anlamda korkuttu. Ancak bugün fiyat yeniden kendini toparladı ve 31.500 dolar seviyesinin üzerine çıktı. Büyük kayıplar yaşayan altcoinler bir nebze zararlarını telafi etti. Evet, nihayet haftalardır beklediğimiz etkinliğin saati geldi çattı. Sadece birkaç saat sonra etkinlik başlıyor. Etkinliğe dair bilmeniz gereken her şeyi sizin için derledik.

Bitcoin Yükseliyor

Ağırlıklı olarak madencilerin satışları, piyasadaki zaten var olan panik havası, Yellen toplantısı, Hindistan’da muson oturumunun başlaması, Grayscale kilit açılışı ve daha çok sayıda olay bu haftaya yığıldı. Elbette Bitcoin fiyatı ağırlıklı olarak olumsuz olan bu haberleri zaman kaybetmeden fiyatladı.

Nihayet sabah saatlerinde Bitcoin yönünü yukarı çevirdi.  Fiyat 31.500 seviyesinin üzerinde kalmaya çaba harcarken bazı yatırımcıların aklına tüm bu düşüşler planlı olarak mı sorusu geldi.

Bitcoin Yeni Ralli İçin Fırsat Gününde

Elon Musk çevresel kaygılarını bahane ederek yaz gelmeden Bitcoin fiyatını dibe çekti. Hacimsiz yaz aylarına girmiş olmamız, Covid önlemlerinin gevşetilmesi ve yukarıda saydığımız olumsuzlukların bugünlere sıkışıp kalması ne anlama geliyor?

Eğer kripto para piyasalarına bu yıl girmediyseniz son 7 ayda yaşadıklarımızın geçmişte hiçbir döneme benzemediğinin farkında olmalısınız. Peki hacimsiz yaz aylarına gelen bu düşüşler size de kasıtlı yapılmışa benzemiyor mu? Bugün deeephunter isimli Twitter kullanıcısı bu konuya değindi. Tüm bunları bir pit-stop olarak tanımlayan deeephunter içinde bulunduğumuz düşüş trendinden yakında çıkacağımızı ve kendimizi büyük bir boğanın ortasında bulacağımızı iddia ediyor. Belki de bugün yeni büyük rallinin ilk günü olur?

Elon Musk etkinliğe katılacağını bu paylaşımla duyurmuştu.

The Bitcoin Word Etkinliğine Dair Tüm Detaylar

Şimdi etkinliğe dair bazı sorulara ve cevaplarına bakalım, tüm sorularınızın cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Etkinliğe Katılım Ücretli Mi?

Bu etkinlik ARK Invest, Square, Inc. ve Paradigm tarafından ortaklaşa düzenlenen bir Crypto Council for Innovation (CCI) projesidir. Ücretsiz şekilde etkinliğin internet sitesinden kaydolabilirsiniz. Kayıt işleminizi yaptıktan sonra akşamki programı canlı takip edebileceksiniz.

The Bitcoin Word Canlı İzlenecek Mi?

Etkinliğin çoğu daha önceden kayda alındı. Yani sadece 1 oturum canlı olarak yayınlanacak. Onun dışındaki oturumlar daha önce çekilmiştir. Elbette canlı yayınlanacak bölüm hepimizin bildiği Cathie Wood, Jack Dorsey ve Elon Musk’ın yer aldığı kısımdır. Tartışmayı Steve Lee yönetecek ana gündem maddesi olarak “Ekonomik Güçlendirme Aracı olarak Bitcoin” olacak. Bu etkinlikte Musk’ın son derece olumlu yorumlar yapması bekleniyor.

Nereden İzleyebilirim

Kayıt işleminizi yaptıktan sonra akşamki programı The Bitcoin Word internet sitesinden canlı takip edebileceksiniz. Daha önce The Bitcoin Word yayın akışı internet sitemizde paylaşılmıştı. Bu yayın akışına bağlı olarak her bölümü kendi saatinde izleyebilirsiniz.

Canlı Etkinlikte Soru Sorabilir Miyiz?

Hayır, katılımcılar dışında kimse soru soramayacak.

Programı Kaçıranlar Nasıl İzleyecek?

Tüm programlar internet sitesinde kendi saatinde yayınlanacak. Ayrıca etkinlikten 1 saat sonra The Bitcoin Word etkinliğinin internet sitesinden erişilebilecek. Kayıtlı kullanıcılar erişim iznine sahip olacak. Ayrıca bir hafta sonra CCİ internet sitesine kayıtlar taşınacak ve 1 yıl erişilebilir olacak.

The Bitcoin Word, Elon Musk Etkinliği Saat Kaçta?

Etkinlik 11:00 PDT yani Türkiye saatiyle 21:00’da başlayacak.