#relistxrp-hareketi-ivme-kazaniyor:-odeme-platformu-xrp’yi-yine-listeliyor-–-mahsup.net

#RelistXRP Hareketi İvme Kazanıyor: Ödeme Platformu XRP’yi Yine Listeliyor – Mahsup.net

Litvanya merkezli dijital varlık ödemeleri sağlayıcısı CoinGate, Ripple (XRP) konusunda geri adım attı. Platform, XRP’yi yeniden platformuna katma kararını açıkladı.

9 Nisan’da yapılan göre şirket, ABD dışındaki kullanıcılarının artık token’ı satın alabileceklerini ve ödeme aracı olarak kullanabileceklerini bildirdi.

CoinGate, U dönüşünün arkasındaki sebep olarak Ripple’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile yasal savaşındaki “ilerlemesini” gösteriyor.

XRP’yi listeden çıkaran platformlar ve kripto para borsaları için durum tersine dönmeye başladı. Bu dönüşüm, XRP’nin Bitcoin ve Ethereum’dan ayırt edilmesi konusunda tartışmaların gündeme geldiği son duruşmaların ardından gerçekleşmeye başladı.

Şirket, yasal düzenlemelerde netliğin sağlanmasıyla kapılarını ABD vatandaşlarına da açacağını belirtiyor.

Büyük borsalar hala Ripple (XRP)’dan uzak duruyor

SEC davasındaki kısmi zafer ile CoinGate, #RelistXRP (XRP’yi yeniden listeleme) hareketine destek veriyor gibi görünüyor. Bu sırada, XRP’nin de son 3 yılın en yüksek seviyesine ulaştığını belirtmekte fayda var. Şimdiye kadar İsviçre merkezli Lukke dışında XRP’yi yeniden listeleyen bir borsa olmadı, ancak XRP Ordusu, bu konu hakkında baskı kurmaya devam ediyor.

Coinbase, Binance.US ve Kraken, ABD’de XRP ticaretini askıya almıştı.

#RelistXRP Hareketi İvme Kazanıyor: Ödeme Platformu XRP’yi Yine Listeliyor – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.