populer-analist:-bu-4-kripto-para-birimi-coinbase’de-listelenebilir!

Popüler Analist: Bu 4 Kripto Para Birimi Coinbase’de Listelenebilir!

Büyük kripto para borsalarının bir coin’i ya d token’ı listelemesi o kripto para birimine büyük artışlar getirebiliyor. Ortaya çıkan son bilgilere göre ise ABD merkezli kripto borsası Coinbase, listelediği varlıklara önümüzdeki günlerde 4 kripto para birimini ekleyebilir.

Hangi Coin’ler Listelenebilir?

Bir kripto para yatırımcısı olan Tyler Swope’a göre Coinbase 4 kripto para birimini listelemeyi planlıyor. Bu kripto para birimlerinden ilki ise Theta Network (THETA). Yatırımcının açıklamalarına göre THETA, Temmuz 2020’de bu yana coinbase’in radarında ve önümüzdeki günlerde listelenebilir.

Swope’un tahminlerine göre bu ay THETA Coinbase’de listelenebilir ve bu listelenme ile THETA fiyatında artış yaşanabilir.

Swope’a göre Coinbase‘e eklenebilecek bir diğer para ise birlikte çalışabilir özel ve genel ağları içeren bir blok zinciri platformu olan Kadena (KDA). Kripto yatırımcısı, Coinbase tarafından yürütülen ve Blockchain entegrasyonunu kolaylaştıran bir dizi araç sunan açık kaynaklı bir proje olan Rosetta’yı incelediğini ifade ediyor. Swope, Rosetta’yı destekleyen 10 Blockchain takımından sadece Celo ve Filecoin’in (FIL) borsada listelendiğine dikkat çekiyor ve bu durumun yakında değişebileceğini ifade ediyor.

Öte yandan Swope’a göre yakında Coinbase’e eklenebilecek üçüncü kripto para birimi, Handshake (HNS). Yapılan açıklamalara göre Handshake, üst düzey internet alanlarının tahsisini yeniden keşfetmeyi amaçlayan bir blok zinciri protokolü olarak karşımıza çıkıyor.

Swope’a göre yakın zamanda Coinbase’de listelenecek son kripto para birimi PoolTogether (POOL).

Tüm bunlara ek olarak Swope, yatırımcıların bu dört kripto para birimini takipte kalmasını ve listelenme haberleri ile yükselişlerin yaşanabileceğini ifade ediyor.

Borsa Listelenmeleri Neden Fiyatı Artıyor?

Bir kripto para biriminin büyük ve güvenilir bir borsada listelenmesi, öncelikle o kripto para birimine ve arkasındaki projeye güvenildiği anlamına geliyor. Ayrıca büyük borsa listelenmesi ile daha fazla yatırımcı ve kullanıcı o kripto para birimine ulaşabiliyor ve bu da alım baskısını arttırabiliyor.

Dolayısıyla büyük borsalarda listelenecek kripto para birimlerine olan ilgi arttığı için fiyatlar da yükselebiliyor.