populer-analist-bitcoin-hedefini-acikladi:-“btc-500.000-dolara-dogru-gidecek”

Popüler Analist Bitcoin Hedefini Açıkladı: “BTC 500.000 Dolara Doğru Gidecek”

Pazar günü piyasada yaşanan büyük düzeltme sonrasında piyasa yeniden yukarı yönlü harekete geçti ve hafta yeşilde başladı. Analistler ise lider kripto para birimi Bitcoin’in yükseliş için hala önünde uzun bir yol olduğunu düşünüyor.

“Bitcoin Mola Verdi”

Piyasanın popüler on-chain analistlerinden Willy Woo, Bitcoin’in büyük bir ralli öncesinde şu an içinde mola verdiğini ve dinlendiğini ifade ediyor. What Bitcoin Did adlı yayında yaptığı açıklamalarda ünlü analist, Bitcoin’in 300.000 dolarlık hedefe doğru harekete geçmeden önce bir mola verdiğini düşündüğünü dile getirdi.

Woo konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda analizlerine göre BTC’nin 300.000 dolar seviyesini kolaylıkla görebileceğini ancak 400.000 dolarlık fiyatın da hedefleri arasında olduğunu ifade ediyor.

Woo konuyla ilgili açıklamalarında, “Bu boğa piyasası ne kadar uzun sürerse, hedef o kadar yükseğe gidiyor ve şu anda çok hızlı Şu anda Bitcoin 300.000 doların üzerine çıkma yolunda.” sözlerini kullandı.

Stock-To-Flow Modeli

Woo, PlanB’nin Bitcoin’i bu yıl 288.000 dolar seviyesine yerleştiren tartışmalı stock-to-flow modeline (S2F) atıfta bulunarak bu hedefin rahatlıkla geçileceğine inandığını ifade ediyor. Woo, kripto ekosisteminde para birikmeye başladıkça hedeflerin arttığını ve 288.000 dolarlık hedefin aşıldığına şahit olacağımızı belirtiyor.

Tahminlerini bir üst seviyeye taşıyan Woo, 500.000 dolarlık hedefi dahi Bitcoin için artık bir hayal olmadığını belirtiyor.

Bitcoin Benimsenmesi ve Alım Baskısı

Popüler yatırımcı, diğer işleme konu varlıkların aksine, Bitcoin‘in alıcı tabanına henüz yeni girdiğini veya ana akım tarafından daha yeni benimsenmeye başladığını ifade ediyor. Bu da lider kripto para biriminin yukarı yönlü potansiyelinin güç kazanmasını sağlıyor.

Woo, şu anda 50.000’den fazla kişinin her gün yeni satın alımlar yaptığını ve bunun ciddi bir satış baskısı oluşturduğunu ifade ediyor. Her düşüşte satın alma baskısının artığını ve fiyatın her geri çekilme sonrasında daha yüksek seviyeleri gördüğünü belirten Woo, bu durumun Bitcoin’e çok daha yüksek seviyeleri getireceğini belirtiyor.