oncu-bitcoin-atm-sirketinden-dev-atak-geliyor-–-mahsup.net

Öncü Bitcoin ATM Şirketinden Dev Atak Geliyor – Mahsup.net

Önde gelen Bitcoin ATM firması, kripto patlamasının ortasında 2021’de 8.000 daha fazla ATM makinesi kuracak.

Devasa Bitcoin ATM Kurulumu

Önde gelen Bitcoin ATM’leri firması Coin Cloud, 2021’in sonuna kadar dünya çapında ek 8.000 makine kurarak varlığın artan talebinden yararlanmayı planlıyor.

Yerel bir haber kaynağı olan News3lv.com ile yaptığı röportajda, firmaların kurucusu Chris McAlary, Coin Cloud’un halihazırda dünya çapında 2.000 makine kurduğunu söyledi. Yeni hedefe ulaşılırsa, rakam bir yıl içinde @0 gibi muazzam bir artış gösterecek.

McAlary, “Bugün yaklaşık 2.000’den yıl sonunda 10.000’e çıkıyoruz” açıklamasını yapıyor. Firmanın kurucusu, varlığın popülerliği arttıkça bitcoin için artan bir talep olduğunu belirtiyor ve şöyle diyor:

“Patlıyor. Gerçekten heyecanlıyız. 2021, dijital para makinesinin kuruluşların ana akım olarak benimsendiği bir yıl. “

Uluslararası Turizm, Bitcoin ATM’lerin Büyümesini Artırıyor

Coin Cloud, Las Vegas’ta halihazırda 16 makine kurdu ve McALary, şehrin uluslararası turizm nedeniyle Bitcoin ATM’leri için mükemmel olduğunu belirtiyor.

McAlary, Bitcoin’in küresel olarak para aktarmanın önemli bir yolu haline geldiğini kabul ediyor. McALary’ye göre Las Vegas, kumarhanelerde, marketlerde ve kahvehanelerde daha fazla Bitcoin ATM’sine sahip olacak.

Coin Cloud’un genişlemesi, küresel kripto ATM kurulum oranının saatte bir makine kurulumunun olduğunu gösteren yakın tarihli bir araştırma raporuyla uyumlu. 6 Nisan 2021 itibariyle, küresel olarak toplam kripto para ATM sayısı 17.827 gibi bir rakama ulaştı. Araştırma, Haziran ayına kadar rakamın 20.000’e ulaşacağını öngörüyor.

ATM’lerdeki büyüme, bitcoin’in neredeyse 65.000 $’lık yeni tüm zamanların en yüksek seviyesindeki yükselişini yansıtıyor. En son rekor fiyat, kripto borsası Coinbase’in Nasdaq’a girişinden sonra geliyor. Dahası, Tesla (NASDAQ: TSLA), PayPal (NASDAQ: PYPL) ve Visa (NYSE: V) gibi diğer kurumların girişi, devam eden ralli için bir katalizör görevi gördü.

Öncü Bitcoin ATM Şirketinden Dev Atak Geliyor – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.