okex-spot-islemler-icin-centrifuge’u-(cfg)-listeliyor

OKEx Spot İşlemler İçin Centrifuge’ü (CFG) Listeliyor

OKEx yaptığı resmi bir duyuru ile Centrifuge’ün ERC20 varlığı olan CFG’nin spot işlemlerini kullanıcılar ile buluşturacağını açıkladı.

CFG alım-satım işlemleri aşağıdaki programa göre başlayacak:

1. CFG para yatırma işlemleri: 14 Temmuz TSİ 18:00’de açıldı.

2. CFG/USDT için spot işlem: 15 Temmuz TSİ 04:00’te açıldı.

3. CFG para çekme işlemleri: 16 Temmuz TSİ 13:00’te açılacak.

Yapılan açıklamalara göre OKEx şu anda sadece Centrifuge için Ethereum ana ağında para yatırma işlemlerini destekliyor. Bu sebeple sadece wCFG yatırılması gerekiyor.  (Centrifuge(CFG OKEx’te)= Wrapped Centrifuge(wCFG))

Öte yandan OKEx, alım satımı açtıktan sonra kullanıcıların satın alma miktarlarını sınırlayacak. Limit, açılıştan sonraki bir saat içinde 5.000 dolar olacak; bir saat sonra 10.000 dolara yükseltilecek ve bir saat 30 dakika sonra 20.000 dolara yükseltilecektir. Satın alma limiti 2 saat 30 dakika sonra kaldırılacaktır.

Centrifuge, gerçek dünya varlıkları için merkezsiz finansman sağlayarak DeFi ile multi-trilyonluk gerçek dünya varlık piyasası arasında köprü kurmayı amaçlıyor. Ağ, gerçek dünya varlıklarını tokenize eden amaca yönelik olarak oluşturulmuş Centrifuge Chain ve Tinlake adlı bir akıllı sözleşme platformuna dayanıyor.

Varlık adı: Centrifuge

Kısaltma: CFG

Toplam arz: 450.000.000 CFG

Bu listelemeyle ilgili herhangi bir sorunuz olursa resmi OKEx Telegram grubundan veya Destek Merkezi aracılığıyla borsa ile iletişime geçebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.