okex-matic-staking’i-baslatiyor,-tahmini-getiri-orani:-%14,5

OKEx MATIC Staking’i Başlatıyor, Tahmini Getiri Oranı: %14,5

OKEx, MATIC stake hizmetini 28 Haziran 2021’de Türkiye saati ile 13:00’te başattı. Kullanıcılar sadece birkaç tıklamayla Polygon’u (MATIC) stake edebilecek ve karşılığında getiri elde kazanabilecek.

MATIC Nasıl Stake Edilir?

Web üzerinden MATIC staking işlemini gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar, OKEx ana sayfasından, üst menüdeki “Finansal Hizmetler”in üzerine gelerek ve açılır listeden “Kazan”a tıklayarak işlemlere başlayabilir. Kullanıcılar “Kazan” sayfasında, MATIC’i arama kutusu aracılığıyla veya varlıklar listesinde gezinerek bulabilirler. Kullanıcıların stake bilgilerini görmek için “Seçin”e ve ardından stake etmek istedikleri MATIC miktarını seçmek için “Katıl”a tıklamaları yeterli.

Mobil uygulama üzerinden MATIC staking’i yapmak için kullanıcılar, uygulamanın ana ekranında “Kazan/DeFi”ye tıklayarak işlemlere başlayabilir. Ardından staking yapmak isteyen kişiler, MATIC’i bulmak için arama kutusunu kullanabilir veya varlıklar listesinde arama yapabilir. Daha sonra daha fazla bilgi görüntülemek için “Seç”e ve ardından stake etmek istediğiniz MATIC miktarını seçmek için “Katıl”a dokunmak yeterli olacaktır.