neo-teknik-analizi:-neo’da-onemli-seviyeler

NEO Teknik Analizi: NEO’da Önemli Seviyeler

Piyasa değeri sıralamasında 21. sırada bulunan NEO, yaklaşık 1 haftadır kademeli olarak yükseliyor.  NEO, bir hafta içerisinde yaklaşık olarak 0 artış kaydederek 132 dolar seviyesine ulaştı. Popüler kripto para, yükseliş trendine devam ederken kilit bir direnç seviyesiyle mücadele ediyor.

NEO İnanılmaz Fiyat Performansını Sürdürebilecek Mi?

Haberimizin hazırlandığı sırada NEO 7 milyar dolarlık piyasa değeri ile 111 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Yalnızca bir haftalık süreçte fiyatını ikiye katlayan NEO, inanılmaz bir performansa imza attı.

Popüler kripto para NEO, oldukça dalgalı bir fiyat hareketi izliyor. Bollinger Bantları genişleyen yapısıyla dalgalı hareketi doğruluyor. Ancak bununla birlikte bu volatil piyasada NEO olumlu yönde ilerliyor. NEO boğaları, 99 dolarlık kritik direnç seviyesini desteğe çevirerek önemli bir ilerleme kaydetti. Ayrıca gün içerisinde 132 dolara dokunan boğalar, bu seviyede reddedilirken bir geri çekilme yaşandı. Bunun yanı sıra olası bir satış baskısında trend tersine dönerse NEO 99 dolar ila 85 dolar arasındaki destek kanalına gerileyebilir. Bu bağlamda, boğaların NEO fiyatını 100 doların üzerinde tutması büyük önem arz ediyor.

NEO Grafikleri

NEO teknik göstergeleri ilginç bir tablo ortaya koyuyor. MACD göstergesi yükseliş ivmesini doğrularken, deneyimli analistler yatırımcıları olası bir düşüş trendi konusunda uyardı. RSI rotayı aşırı alım bölgesinden aşağı yöne kırdı. RSI göstergesinin aşırı alım bölgelerinde seyrinin ardından aşağı yöne kaydığı görülebilir. Bu nedenle yatırımcıların trendin aşağı yöne çevrilmesi durumunda pozisyonlarını dikkatle takip etmesi gerekebilir.

NEO piyasası an itibarıyla boğaların hakimiyetinde gözüküyor. Bununla birlikte momentum bir miktar yavaşlarken NEO fiyatı da geri çekilme yaşıyor. Bu da kısa vadede trendin tersine çevrilmesine neden olabilir. Bu durumda NEO, 100 dolar seviyesine kadar gerileyebilir. Öte yandan 131 dolarlık direnç seviyesinin güçlü bir şekilde aşılması NEO fiyatının rekor seviyeleri görmesini sağlayabilir.