iste-kar-hukumdari-olan-altcoin’de-izlemeniz-gerekenler-–-mahsup.net

İşte Kâr Hükümdarı Olan Altcoin’de İzlemeniz Gerekenler – Mahsup.net

Popüler altcoin Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, şirketin operasyonlarını genişletme planları hakkında kripto topluluğunu güncelliyor. Charles Hoskinson, izlenmesi gereken önemli gelişmeleri detaylandırıyor…

Popüler altcoin Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson: Pek çok iyi haber geliyor

“Musings About the Roadmap” adlı yeni bir videoda Charles Hoskinson, IOHK (Input Output Hong Kong) Global’in Afrika’daki işini büyütmeye odaklanarak dünya çapında ölçeklenmeyi planladığını paylaşıyor. Charles Hoskinson konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kaynakları muazzam bir şekilde ölçeklendiriyoruz. Bizim tarafımızdan IOHK Global’den, araştırma ve geliştirmeye muhtemelen en az 15 milyon dolar harcayacağız. Bu yüzden birçok yeni laboratuvar kuruyoruz, yeni bilim adamları ediniyoruz, mevcut bilim çekirdeğimizi zenginleştiriyoruz… Yeni doktora sonrası, daha fazla doktora sonrası, daha çok lisansüstü öğrenci alıyoruz… Ayrıca ticari tarafta da ticari bölümümüzü gerçekten büyütüyoruz ve özellikle Afrika’da kaynakları kesinlikle sekiz rakama çıkaracağız, çünkü pek çok iyi haber geliyor.

Charles Hoskinson: Haftanın canavarı, haftanın kokusu Alonzo!

Charles Hoskinson’un yorumları, IOHK’nın Alonzo güncellemesinin bu Ağustos ayında Cardano ağına akıllı sözleşmeler getireceğine dair duyurusunu takip ediyor. Akıllı sözleşme yetenekleri -rakip Ethereum Blockchain’inin zaten sahip olduğu işlevsellik- geliştiricilerin platformda merkezi olmayan finans (DeFi), fungible olmayan tokenler (NFT) ve merkezi olmayan bulut depolama gibi en popüler kriptografik sektörleri ve projeleri oluşturmalarına olanak tanıyacak. Charles Hoskinson konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Haftanın canavarı, haftanın kokusu Alonzo çıkar çıkmaz o kadar çok haber geliyor ki onunla rekabet etmemiz zor olacak. Bu yüzden erken öğreneceğimi düşündüm. Bu yılın ikinci yarısı, topluluk çabalarının yanı sıra odaklanmış çabalar ve ikisini en üretken yollarla bir araya getirme konusunda gerçekten büyük bir tartışma… Ama gerçekten harika olan şey, bir hükümetin oluşumunu görmem. Topluluğun gerçekten doğru yerde hareket ettiğini görüyorum ve bilim alanında yaptığımız yatırımların ve protokol tasarımının gerçekten işe yaramaya başladığını görüyorum.

Güçlü altcoin Cardano (ADA), geçen yıl çok büyük bir yükseliş yaşadı. Kripto para birimi %3.200’ün üzerinde arttı. Bu yılda kripto para inanılmaz yükseldi. Altcoin, lider kripto para birimi Bitcoin de dahil olmak üzere diğer tüm kripto paraları performansı ile geride bırakıyor. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Cardano’nun son birkaç ayda kaydettiği muazzam yükselişe rağmen, analistler ileride daha fazla büyüme olduğuna inanıyor.

İşte Kâr Hükümdarı Olan Altcoin’de İzlemeniz Gerekenler – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.