galatasaray-ve-trabzonspor-taraftar-token’lari,-unlu-kripto-borsasinda-listelendi-–-mahsup.net

Galatasaray ve Trabzonspor Taraftar Token’ları, Ünlü Kripto Borsasında Listelendi – Mahsup.net

Popüler Bitcoin ve altcoin borsalarından biri olan OKEx, Galatasaray Taraftar Token (GAL) ve Trabzonspor Taraftar Token’ı (TRA) listelediğini duyurdu.

Borsanın duyurusuna göre GAL ve TRA yatırma işlemi 9 Nisan 2021 TSİ 13:00’te açıldı. Spot ticaret ise 14:00 sularında başladı. Öte yandan bu iki kripto para birimi için çekme işlemleri 13 Nisan 2021 TSİ 13:00’te açılacak.

GAL ve TRA nedir?

GAL ve TRA, Chiliz platformu ile Galatarasay ve Trabzonspor futbol kulüplerinin ortak kurması sonucu oluşturulan taraftar token’larıdır. Spot ticaretin yanı sıra bu altcoin projelerinin birincil amacı, sahiplerine söz konusu kulüp veya spor takımı için oylama ve üyelik gibi çeşitli haklar tanıması.

Trabzonspor Fan Token (TRA), yazım sırasında 4.84 dolardan işlem görüyor ve son 24 saat içerisinde %7.2’lik bir artış yakalamış durumda.

Öte yandan Galatasaray Taraftar Token (GAL), yazım sırasında 10.08 dolardan el değiştiriyor ve 24 saatlik süreçte %7.5 oranında yükseliş sergiledi.

Galatasaray ve Trabzonspor Taraftar Token’ları, Ünlü Kripto Borsasında Listelendi – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.