eski-dogecoin-milyoneri-pes-etmiyor!-dogecoin-(doge)-fanatiginden-tavsiyeler!

Eski Dogecoin Milyoneri Pes Etmiyor! Dogecoin (DOGE) Fanatiğinden Tavsiyeler!

33 yaşındaki YouTuber artık milyarder değil ancak DOGE stoklamaya devam ediyor. DOGE yatırımcısı ve YouTuber Glauber Contessoto şaka coini Dogecoin’den vazgeçmiyor. Fiyatı dip kabul ederek sürekli olarak DOGE alıyor.

Dogecoin (DOGE) Milyonerinden Tavsiyeler

CNBC’ye konuşan Glauber Contessoto Dogecoin’i “tasarruf hesabı” olarak görüyor. İnsanları fiyatı düşen Dogecoin’e yönlendiren 33 yaşındaki Milyoner kriptonun geleceğine inanıyor. Mayıs ayında Elon Musk etkisiyle 0,74 dolara kadar çıkan Dogecoin, Contessoto’nun milyoner olmasına sebep olmuştu. Elindeki kripto varlığın toplam değeri 2 Milyon dolara ulaşan Contessoto bunları satmadı, ancak fiyatın düşmesiyle birlikte milyoner unvanını kaybetti.

Dogecoin fiyatı geçtiğimiz gün 0,16 seviyelerine kadar düşmüştü. Ancak bugün piyasaların bir nebze toplanmasıyla birlikte 0,18 rakamına kadar çıktı. Daha önce, CNBC, Şubat ayında Contessoto’nun 250.000 doların üzerinde Dogecoin’e sahip olduğunu duyurmuştu. Mayıs ayında tüm zamanların en büyük düşüşlerinden birini yaşayan DOGE, Contessoto’nun bir günde 170.000 dolar kaybetmesine sebep oldu.

Düzenli olarak çalıştığı işi bırakan eski milyoner şimdi Dogecoin ürünlerini sattığı bir internet sitesiyle uğraşıyor. Ödeme olarak da Doge kullanıyor.

Dogecoin Benim Vazgeçilmezim

Eski milyoner düşüşlerde Dogecoin almaya devam ettiğini ve onu tasarruf hesabı olarak gördüğünü söylüyor. Geçtiğimiz hafta 0,17 dolardan 5.300 dolar değerinde Dogecoin aldığını söyleyen Contessoto bundan vazgeçecek gibi de görünmüyor.

Son düşüşlerden önce elindeki Dogecoin’in nakit karşılığı yaklaşık 700 bin dolar ediyordu. Contessoto’nun hedefi ise gayet açık, elindeki DOGE varlıkların 10 Milyon dolara ulaşmasını bekliyor. Bu Contessoto için bir emeklilik fırsatı olabilir.

Veya tam tersi şekilde elindeki birikimini kaybetmesine de sebep olabilir. Milyoner olmayı ve Dogecoin için çalışmaya devam etmeyi düşünen Contessoto düzenli olarak çalıştığı işten bir süre önce ayrıldı. Artık YouTube üzerinden kripto odaklı videolar paylaşıyor. Üstelik Dogecoin konseptli giysi, anahtarlık gibi ürünler sattığı bir internet sitesi de var. Bu site sayesinde hem daha fazla Dogecoin biriktiriyor hem de geçimini sağlıyor.

Üstelik Contessoto YouTube üzerinden de kazanç elde ediyor. Anlaşılan o ki eski milyoner eline geçen paranın önemli kısmıyla yine Dogecoin alıyor.