devasa-bir-bitcoin-balinasi-ortaya-cikti:-yuzmilyonlar-harekete-gecti!-–-mahsup.net

Devasa Bir Bitcoin Balinası Ortaya Çıktı: Yüzmilyonlar Harekete Geçti! – Mahsup.net

Lider kripto para birimi Bitcoin, tüm zamanların en yüksek seviyesini kırmak için harekete geçerken, devasa bir balina iş başında. Devasa bir Bitcoin balinası, yüz milyonlarca dolar değerindeki BTC’yi yeniden konumlandırdı.

Dev kripto balinası ortaya çıktı: 703 milyon dolarlık Bitcoin harekete geçti!

Dağıtık defter izleyicisi Blockchain.com’a göre, bilinmeyen bir balina 571 dolarlık bir ücret karşılığında 703 milyon dolar değerindeki 11.999 BTC‘yi anında transfer etti. Aralık 2018’de oluşturulan ve aynı ayda önemli miktarda BTC alan ve gönderen cüzdan, BitInfoCharts’a göre işlemden önce en büyük 60. BTC adresi olarak sıralandı.

Kaynak: Blockchain.com

Büyük BTC zulası, daha sonra değişen miktarlarda BTC içeren bir dizi işlemle hareket ettirildi. Şimdiye kadar kripto para birimi, açık piyasada satılabileceği bilinen herhangi bir kripto para borsası adresine gitmiyor gibi görünüyor. Adreslerden hiçbiri tanımlanmadığından, BTC’nin bir  erken dönem yatırımcısına mı yoksa büyük miktarlarda kriptoyu yöneten bir kuruma mı ait olduğu bilinmiyor.

Büyük çaplı balina işlemi, Willy Woo’nun “arz şoku” tahmininin ortasında geliyor

Büyük çaplı balina işlemi, on-chain veri analisti Willy Woo’nun boğa piyasasındaki bir sonraki ayağın yaklaştığını gösteren “arz şoku” olarak adlandırdığı şeyin ortasında geliyor. Willy Woo tek bir BTC‘nin fiyatının 2 milyon doları aşmasını bekliyor. Willy Woo, konuya yönelik şunları söyledi:

Bunu, tipik olarak insanların kripto paralarını speküle ettiği veya satın aldığı ve sattığı borsalardan çıkan kripto paraların akışını takip ederek görebiliriz… Bir kısmı spekülasyon için tahsis edilmiş, bir envanterleri var. Bu envanterin eşi görülmemiş miktarda tükendiğini gördük. 2017 boğa piyasasına dönüp bakarsanız, envanterin beş ayda tükendiğini gördük ve bu, 2017 boğa piyasasını başlangıçta yaklaşık 1.000 dolardan 1.500 dolara yükseltmek için yeterliydi. Tükenme sona erdi ve şimdi Lehman’ın 12 aylık envanter tükenmesinin yaşandığı bu bölgedeyiz.

CoinGecko’ya göre lider kripto para Bitcoin, yazım sırasında 59.360 dolardan işlem görüyor.

Devasa Bir Bitcoin Balinası Ortaya Çıktı: Yüzmilyonlar Harekete Geçti! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.

Leave a Comment

Your email address will not be published.