coinlist’teki-mina-token-satisina-350-bin-katilim

CoinList’teki Mina token satışına 350 bin katılım

Blockchain projelerinin token satışıyla fonlandığı CoinList platformunda bugün gerçekleşen Mina token satışına büyük talep var.

ABD merkezli CoinList’in açıkladığı rakamlara göre, Mina için 350 binden fazla kullanıcı kayıt yaptırdı. Bu rakam, CoinList için yeni bir rekor oldu.

Mina Protocol, 75 milyon token’ı satışa sundu. Her bir token için 0.25 dolarlık bir sabit fiyat belirlendi. Kullanıcı başına en fazla 500 dolarlık alım sınırı bulunduğu göz önüne alındığında en az 37 bin kişi alım yapabilecek.

CoinList’te daha önce Flow, Filecoin, Kadena, Casper, Near, Rally ve daha birçok projenin token satışları gerçekleştirilmişti. Geçen ayın verilerine göre, CoinList’in trafiğinin yaklaşık yüzde 20’si Türkiye’den geliyor. Bu, platformda Türk kullanıcı payının büyük olduğunu gösteriyor.

Dünyanın en ‘hafif’ blok zincirini tesis etme vizyonuyla ortaya çıkan Mina Protocol; Coinbase Ventures, Fred Ehrsam, Naval Ravikant, Polychain Capital, Three Arrows Capital, Paradigm ve Polychain Capital gibi yatırımcılar tarafından destekleniyor.

The post CoinList’teki Mina token satışına 350 bin katılım appeared first on Bitcoin haberleri – Uzmancoin – Kripto para ve Blockchain.