bu-altcoin-tarihi-doruga-ulasti!-analist:-bu-duzeyler-sirada-–-mahsup.net

Bu Altcoin Tarihi Doruğa Ulaştı! Analist: Bu Düzeyler Sırada – Mahsup.net

  • Popüler altcoin Polkadot (DOT), inatçı direnci 40 dolardan geçtikten sonra tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi.
  • Bu yükselişle kripto para 47 dolarlık bir engeli kırdı, ancak yolculuğunu 50 dolara çıkaramadı.
  • Ünlü teknik analist John Isige’e göre, DOT tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru bir sonraki önemli hareketten önce konsolide olacak.

Boğalar durmaksızın devam ederken DOT tarihi zirveye ulaştı!

Polkadot sonunda fiyatını kritik 40 dolar seviyesinin üzerine çıkardı. Yatırımcılar 50 doları aşan bir yükseliş spekülasyonu yaparken hareket, büyük alım emirlerini tetikledi. Altcoin, fiyat hareketini sınırlayan rekor 47 dolar seviyesinden işlem gördü. Bu arada DOT, daha yüksek destek arayışının ortasında 45 doların altında kalıyor.


DOT/USD Fiyat Grafiği – Kaynak: Tradingview

Yükseliş, uzun Paskalya hafta sonu boyunca meydana geldi. Ripple ve Stellar dahil olmak üzere birkaç kripto para arttı. Öte yandan, Polkadot 47 dolardan reddedildikten sonra 40 dolara çekildi. Bu arada kripto para John Isige’e göre, 45 doların ötesinde ticaret yapmak için yükseliş trendini çoktan yeniledi.

Ünlü teknik analist John Isige’e göre, DOT bu seviyeleri görebilir

Ünlü teknik analist John Isige’e göre, artan yönde ani direniş yaklaşık 45 dolarlık tarihi yüksek seviyededir. Yukarı doğru bir bakış analiste göre, 48 dolar ve 50 dolar seviyelerinin de fiyat hareketini sınırlayabileceğini ortaya koyuyor. Son zamanlarda, Hareketli Ortalama Yakınsa Sapma (MACD) göstergesi, 2,5’te aylık en yüksek seviyeye ulaştı. Bir düzeltme devam ediyor, ancak gösterge MACD’ye dayalı yan ticaret eylemine daha fazla eğiliyor. Örneğin; MACD çizgisi (mavi) sinyal çizgisinin biraz altında kalıyor. 

Birincil savaş analiste göre, sinyal hattının üstünden geçmek ve böylece başka bir yükselişi güçlendirmek. Bununla birlikte analiste göre, MACD nispeten yatay hareket ediyor, bu nedenle bir kırılmadan önce konsolidasyonun yolunu açıyor. 44 dolarlık acil destek tutmazsa analiste göre, genel baskı 40 dolara fiyatı gönderecek. Bu seviyenin altındaki bir kırılma analiste göre, yüksek hacimli satış emirlerini tetikleyebilir ve sırasıyla 36 dolar ve 30 dolara doğru büyük kayıplarla sonuçlanabilir.

Popüler altcoin Polkadot (DOT) için önemli veriler

Sapot fiyat: 44,9 dolar

Trend: Yana doğru

Oynaklık: Düşük

Kritik destek: 44 dolar ve 40 dolar.

Kritik direnç: 47 – 48 dolar ve 50 dolar.

Bu Altcoin Tarihi Doruğa Ulaştı! Analist: Bu Düzeyler Sırada – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.