bu-altcoin,-bir-dunya-deviyle-paydaslik-kurdu!-fiyat-sicradi-–-mahsup.net

Bu Altcoin, Bir Dünya Deviyle Paydaşlık Kurdu! Fiyat Sıçradı – Mahsup.net

Altcoin projesi Stratis (STRAX), büyük bir ortaklık duyurusunda bulunuyor. Stratis, dünyadaki en büyük ve en aktif C# geliştirici grubu olan C# Corner ile ortaklığı duyurdu. Bu gelişmenin ardından Stratis (STRAX) fiyatı sert yükseldi.

Stratis, geliştirme sürecini yükseltmek için C# Corner ile ortaklık kuruyor

B2B odaklı bir Blockchain hizmetleri satıcısı olan Stratis (STRAX), C# Corner ile ortaklığa girdi. Bu küresel topluluk, dünya çapında milyonlarca geliştiriciyi ve yazılım mühendisini bir araya getiriyor. Yapılan bir basın açıklamasına göre Stratis (STRAX), yeni stratejik ortaklık ile Microsoft çözümlerinde Blockchain geliştirme sürecini yükseltecek. Stratis’in (STRAX) C# Corner ile işbirliği, gerçek dünya kullanımı için pratik kullanım senaryoları oluşturmaya odaklanacak. 

Böylece bu ortaklık, işletmeler için Blockchain tabanlı çözümlerin büyük ölçüde benimsenmesini yeni bir seviyeye getirecek. Yeni Stratis Blockchain Geliştirme Ekibi, mevcut C# Corner sakinlerinden hemen oluşturulacak. Blockchain ilerlemesini desteklemek için Microsoft çözümlerinden yararlanmanın en ilginç yollarını ele alacaklar. 2000 yılında piyasaya sürülen C# Corner, yalnızca birinci sınıf geliştiricilerden oluşan bir birlik olarak hizmet etmez. Aynı zamanda en önemli güncellemelerin, incelemelerin ve haberlerin sektör liderleri arasında paylaşıldığı bir buluşma noktasıdır.

Altcoin projesi Stratis (STRAX), bu ortaklıkla neyi amaçlıyor?

Stratis (STRAX) ayrıca, yeni ortaklık kapsamında planlanan yaklaşan etkinliklerle ilgili yol haritasını paylaştı. Bununla birlikte iki ekip, Stratis’in akıllı sözleşme çözümü üzerinde çalışan geliştiriciler için üç ayda bir hackathon düzenleyecek. Ayrıca, Stratis (STRAX) ve C# Corner, deneyimli Blockchain meraklılarının uzmanlığını doğrulayan güvenilir belgeler yayınlamak için Sertifikalı Stratis Blockchain Uzmanı (CSBE) sertifika programı başlatacak.

Son olarak Stratis (STRAX), en umut verici Blockchain uygulamaları hakkındaki sözleri paylaşmak için C# Corner’ın özel bir Learn bölümünde ayrıntılı eğitimler yayınlayacak. Stratis, Stratis üzerinde işlevsel uygulamalar tasarlayabilen, inşa edebilen ve devreye alabilen geniş bir geliştirici ağı oluşturmayı amaçlıyor. Zengin ve bilgili bir geliştirici topluluğunun büyümesi, kuşkusuz benimseme ve geliştirmeyi teşvik edecek.

Altcoin fiyatı, duyuruyla yüzde 13’ün üzerinde artış yaşadı!

Kripto paranın fiyatı, bu ortaklık duyurusunun ardından sıçradı. Altcoin fiyatı, 1,96  dolar seviyelerinden 2,22 dolar seviyelerine kadar tırmandı. Bu rakamlar, altcoin’de yüzde 13’ün üzerinde artış yaşandığını gösteriyor. Yazım sırasında ise Stratis (STRAX), 2,11 dolar seviyesinden işlem görüyor. Stratis (STRAX)’in şu  anda 211,5 milyon dolarlık bir piyasa değeri var.

Bu Altcoin, Bir Dünya Deviyle Paydaşlık Kurdu! Fiyat Sıçradı – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.

Leave a Comment

Your email address will not be published.