bitcoin-ve-ethereum-analizi:-yukselisin-devami-icin-kritik-seviyeler

Bitcoin ve Ethereum analizi: Yükselişin devamı için kritik seviyeler

OKEx sponsorluğunda

Bitcoin: BTC/USDT

Yatay trend aralığında fiyat hareketini sürdüren grafiğimiz Harmonik BAT Pattern oluşumunun içinde. 30000 desteğinden tepki alarak yükseliş hareketi başlamıştı ve bu hareketin devam etmesi durumunda 39800 de tamamlanan Harmonik BAT Pattern ile güçlü direnç olarak belirttiğimiz 41330 ana direnç bölgesinden satış baskısı gelebilir. Bu bölgenin üstünde mum kapanışı yapmadığı sürece yükseliş hareketi sınırlı kalacaktır. 30000 altında da mum kapanışı yapmadığı sürece düşüş hareketi sınırlı kalacaktır. Yatay trendlerde direnç bölgesinde satış, destek bölgesinde ise alış işlemi ile trade yapılabilir.

Bitcoin: BTC/USDT
Bitcoin: BTC/USDT

OKEx’te Bitcoin, Ether ve Litecoin’i kolay ve kesintisiz bir şekilde almak veya satmak için tıklayın


Ethereum: ETH/USDT

Geçtiğimiz hafta belirttiğimiz Harmonik Deep CRAB Pattern oluşumu tamamlanmıştı. Bu seviyeden ilk alış baskısından sonra tekrar aynı bölgeye inerek Çift Dip formasyon oluşumu tamamlandı. Boyun çizgisinin kırılımı gerçekleşir ise CRAB Pattern 1. hedefini de almış olacak. Yükseliş hareketinin devam etmesi durumunda ise 2280 seviyesine kadar ilerleme görebiliriz. Yükseliş trendinin başlaması için 3000 seviyesinin üstünde mum kapanışı görmemiz gerekiyor. Düşüşlerde ise 1600 ana destek seviyesi takip edilmeli.

Ethereum: ETH/USDT
Ethereum: ETH/USDT

Litecoin: LTC/USDT

4 saatlik grafikte düşen trendde Alçalan Takoz formasyon oluşumu mevcut. Ana destek olarak belirttiğimiz 112 seviyesinden iki sefer güçlü bir alım tepkisi geldi. Yükselişlerde 144 ve 181 direnç seviyeleri takip edilmeli. 181 seviyesinin üstünde mum kapanışı görmediğimiz sürece orta vadede yükseliş trendi başladı diyemeyiz. Düşüşlerde takip etmemiz gereken seviye 112. Bu seviyenin altında hacimli bir mum kapanışı görürsek 85 ve 70 seviyelerine kadar düşüş devam edebilir.

Litecoin: LTC/USDT
Litecoin: LTC/USDT

The post Bitcoin ve Ethereum analizi: Yükselişin devamı için kritik seviyeler appeared first on Bitcoin haberleri – Uzmancoin – Kripto para ve Blockchain.