bitcoin-ne-zaman-yukselecek:-analistlerden,-“btc’de-firsati-kacirmayin”-cagrisi!

Bitcoin Ne Zaman Yükselecek: Analistlerden, “BTC’de Fırsatı Kaçırmayın” Çağrısı!

Kripto para piyasasında bir düşüş yaşanırken analistler ikiye bölünmüş durumda: Kripto para boğa koşusunun bittiğini düşünenler ve kripto para boğa koşusunun devam ettiğini düşünenler.

Eğer Bitcoin’de bir ayı piyasası başlangıcında isek potansiyel olarak daha düşük seviyeler görülebilir, uzunca bir süre piyasa kızılda kalabilir ve ardından uzun süreli bir durgunluk dönemi yaşanabilir. Aslında bu durum 2018 ve 2020 yılları arasında da yaşanmıştı.

Piyasa Hissiyatı

Warren Buffet geçtiğimiz dönemlerde yaptığı bir açıklamada, “Başkaları açgözlü olduğunda kork ve diğerleri korktuğunda açgözlü ol.” sözlerini kullanmıştı. Şu anda kripto para piyasası içinde aynı şeyin geçerli olduğu düşünülüyor ve piyasa hissiyatı grafiğinin bu noktada önemli olduğu ifade ediliyor.

Popüler kripto para analisti Kaleo Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda, kripto para piyasasında artan endişelere rağmen fırsatların da oluştuğu konusunda paylaşımda bulundu. Kaleo yaptığı açıklamalarda yatırımcıları birikim yapmaya devam etmeye çağırdı ve oluşan fırsatları kaçırılmaması gerektiğini dile getirdi.

Bu noktada Kaleo açıklamasında: “Bitcoin’in öldüğüne inanmıyorsanız, buna fırsat denir” sözlerini kullandı. Dolayısıyla analist, mevcut piyasa koşullarında satın alım için çok iyi fırsatların olduğuna inanıyor.

Farklı İsimler, Tek Düşünce

Aslında piyasada Kaleo ile aynı fikirde olan pek çok isim bulunuyor. Uzman isimler Bitcoin’de dipten satın almak için önemli fırsatlar oluştuğunu ifade ediyor. Örneğin; Moskovski Capital’in yatırım direktörü Lex Moskovski, düşen fiyatı HODL için harika bir zaman olarak gördüğünü dile getirdi.

Buna ek olarak önemli bir analist olarak nitelendirilen The Moon da Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, “Şu an Bitcoin almak için riskli değil, Şu an Bitcoin almamak için riskli. Başkaları korkarken siz biriktirin.” sözlerini kullandı.