bircok-kestirimi-tutan-altcoin-kahini:-bu-10-altcoin-secilmisler!-–-mahsup.net

Birçok Kestirimi Tutan Altcoin Kâhini: Bu 10 Altcoin Seçilmişler! – Mahsup.net

Başarılı altcoin tahminleriyle takipçilerini oluşturmaya devam eden ve yakından takip edilen kripto trader’ı il Capo Of Crypto (Crypto Capo), yeni tahminlerini paylaştı. Analist, radarındaki bir altcoin projesinin son iki ayda katlanarak büyümesine rağmen neredeyse hiç fiyat tavanına sahip olmadığını söylüyor. Analist, Verasity (VRA) projesinde boğa eğilimli bir tahminle daha fazla kazanım bekliyor. Ayrıca analist, seçilmiş altcoin listesini paylaşıyor.

il Capo Of Crypto: Altcoin projesi Verasity ve Syntropy’u yakında izliyorum!

Yeni analizinde “il Capo Of Crypto” olarak bilinen usta analist, Verasity platformunun yerel tokeni olan VRA’nın “sınırlarının olmadığını” söylüyor. Verasity, içerik oluşturucular, izleyiciler ve reklamverenlerle daha doğrudan ve şeffaf ilişkileri teşvik ederek çevrimiçi video ekosistemini bozmayı amaçlayan bir video paylaşım platformudur. Verasity ekonomisi, platformda ödemeleri ve ödülleri dağıtmak için kullanılan VRA tokeni tarafından destekleniyor.

CoinGecko’ya göre, son iki ayda kripto para %2.550 oranında artarak Mart ayındaki yaklaşık 0,002 dolardan geçen hafta 0,053 dolara kadar yükseldi. Bu yükseliş sırasında altcoin projesi, yaklaşık 337 milyon dolarlık bir piyasa değerine ulaştı. VRA, il Capo Of Crypto’nun radarındaki tek kripto para değil. Analist, Syntropy (NOIA) projesini yakından izliyor ve güçlü duruşuna dikkatleri çekiyor. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bir veya iki dışında NOIA hakkında gönderi paylaşan büyük hesaplardan hiçbirini görmüyorum. Herkes hakkında konuşana kadar, yavaş yavaş daha fazla insanın bu proje hakkında yorum yapacağını görmek ilginç olacak. Bu tweet’e yer işareti koyun.

Analist: Bu 8 altcoin seçilmişler! Güçlü hareketler görebilirler

CoinGecko’ya göre, yazı yazılırken NOIA 0,59 dolardan işlem görüyor ve geçen yıl .868’lik kazançlara tanık oldu. Popüler trader, sadece daha çok gözden kaçan altcoin’lere odaklanmıyor. Ayrıca analist, piyasa değerine göre dünyanın en büyük ikinci kripto parası olan Ethereum‘da (ETH) da mega yükseliş yaşıyor. il Capo Of Crypto, ETH’nin 3x’lik bir ralli için hazırlandığına inanıyor.

ETH ve NOIA, il Capo Of Crypto’nun yükseliş ivmelerini korumalarını beklediği “seçilmiş olanlar” dediği kripto paralar listesinin bir parçası. Analistin listesindeki diğer kripto paralar: Binance Coin (BNB), Band Protocol (BAND), Balancer token (BAL), Litentry (LIT), Zilliqa (ZIL), TomoChain (TOMO) ve Hedera Hashgraph (HBAR)’dır.

İşte il Capo Of Crypto’nun başarılı tahminleri

2020 yılının başlarında il Capo Of Crypto (CryptoCapo), Bitcoin‘in 3.500 dolara düşeceğini ve XRP’nin 0,11 dolara ulaşacağını belirtti ve nokta atışı bildi. Ayrıca usta analist, XRP’deki 0,13 doları da nokta atışı bildi. il Capo Of Crypto, diğer altcoin projelerinin gördüğü büyük düşüşleri de doğru bir şekilde tahmin etti. Bu nedenle yatırımcılar, analistin tahminlerini dikkatle izliyor.

 Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Birçok Kestirimi Tutan Altcoin Kâhini: Bu 10 Altcoin Seçilmişler! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.