binance,-yeni-launchpool-projesini-duyurdu:-iste-ayrintilar-–-mahsup.net

Binance, Yeni Launchpool Projesini Duyurdu: İşte Ayrıntılar – Mahsup.net

Öncü kripto para borsası Binance, bugünkü duyurusunda yeni Launchpool projesini açıkladı. Binance, Launchpool’daki 19. Projenin Alien Worlds (TLM) olduğunu duyurdu. Bu platform, oyuncuların NFT’lerle rekabet ettiği bir ekonomi simülasyonu.

Duyuruya göre kullanıcılar 7 Nisan 2021, TSİ 03:00 tarihinde başlayacak olan farming süreciyle 30 gün boyunca TLM token’larını toplamak için BNB ve BUSD token’larını ilgili havuzlara aktarabilecek. Binance, daha sonra 13 Nisan 2021, TSİ 09:00’da TLM’yi inovasyon alanında listeleyecek.

Token, TLM/BTC, TLM/BUSD ve TLM/USDT işlem çiftleri ile ticarete açılacak.

Launchpool detayları

Bu Launchpool projesinde maksimum token arzı 10.000.000.000 TLM olacak. Binance’te listelenme sürecinde (13 Nisan) ise toplam arz 5,135,726,585 TLM olacak. Toplam ödülün miktarı ise 150 milyon TLM.

Binance, bu projeyi iki havuz ile işleme açıyor: BNB ve BUSD. BNB staking’i ile toplam 120 milyon TLM, BUSD staking’i ile ise toplam 30 milyon TLM ödül sunuluyor. Farming dönemi, 7 Nisan’dan 6 Mayıs gecesine dek sürecek.

Kaynak: Binance

Binance ödülleri nasıl dağıtacak?

Kullanıcı ödüllerinin hesaplanması için her saat başı kullanıcı bakiyelerinin ve toplam havuz bakiyelerinin anlık görüntüleri alınıyor. Kullanıcılar, ödüllerini biriktirebiliyor ve bu ödülleri istedikleri zaman doğrudan spot hesaplarından talep edebiliyorlar.

Her havuzun getirisi ve toplam bakiyesi de gerçek zamanlı olarak güncellenebiliyor. Her havuzda bulunan token’lar ve ayrıca talep edilmeyen ödüller, her çiftçilik döneminin sonunda her kullanıcının spot hesabına otomatik olarak aktarılıyor.

Alien Worlds Nedir?

Binance, kripto projesini şöyle açıklıyor: “Alien Worlds, oyuncular arasındaki ekonomik rekabeti ve işbirliğini simüle eden bir NFT DeFi dünyası. Rekabet ve işbirliği, oyuncuları rakip Merkezi Olmayan Otonom Kuruluşları (Gezegen DAO’lar) kontrol etmek ve ek oyunlara erişim elde etmek için gerekli olan Trilium (TLM) için rekabet etmeye teşvik ederek başarılır.

Binance, Yeni Launchpool Projesini Duyurdu: İşte Ayrıntılar – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.