altin-fiyati-icin-kiyamet-varsayimlari:-bunlar-mahserin-dort-atlisi!-–-mahsup.net

Altın Fiyatı İçin Kıyamet Varsayımları: Bunlar Mahşerin Dört Atlısı! – Mahsup.net

Altın fiyatı yazım sırasında düşüş trendinde işlem görüyor ve 1.743 doların üzerinde alıcı buluyor. Altın’daki ivme eksikliği nedeniyle piyasaya yönelik düşüş senaryoları da ortaya çıkıyor. The Independent Speculator’dan Lobo Tiggre, altın fiyatı üzerinde uzun vadeli bir yükselişe sahip. Ancak Lobo Tiggre, altın fiyatı için dört potansiyel kıyamet senaryosuna dikkatleri çekiyor.

Lobo Tiggre: İlk ayı senaryosu Bitcoin’in altın’dan para çekmesi!

The Independent Speculator’dan Lobo Tiggre, altın fiyatı üzerinde uzun vadeli bir yükselişe sahip. Ancak Lobo Tiggre, yatırımcılara yine de dört potansiyel ayı vakasını dikkate almanın önemli olduğunu söyledi. Lobo Tiggre, bunlarda ilkinin Bitcoin’in altın’dan para çekmesi olduğunu belirtiyor. Ancak Lobo Tiggre, bunun olası olmadığını söylyor. Lobo Tiggre konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Günün tadını takip eden bir miktar likit sermaye var ve Bitcoin yükselirken o zaman bu sermayenin bir kısmı Bitcoin’e gidecek. Ancak verilere bakarsanız, Bitcoin şu anda 1 trilyon dolara ulaşmış olsa bile hala çok küçük bir pazar. Diyelim ki Bitcoin’e giden tüm paralar, her bir dolar altın’dan çıktı ve tabii ki olmadı… Altın 10 trilyon dolar, Bitcoin şimdi 1 trilyon dolarlık bir pazar, bu da  fark oluşturacak…

Lobo Tiggre: Bir sonraki durum deflasyon ve özellikle düşük tüketici fiyatları

Lobo Tiggre’e göre, bir sonraki durum deflasyon ve özellikle düşük tüketici fiyatlarıdır. Lobo Tiggre konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bunu kısa vadede elde etmemiz için makul bir şans olduğunu düşünüyorum. Gerçekten, herhangi bir önemli derecede, P’den daha az, bunun ötesine geçmenin pek olası olmadığını düşünüyorum. Kısmen, bu COVID sonrası toparlanma nedeniyle….

Üçüncü olasılık Lobo Tiggre’e göre, fiyat manipülasyonu!

Üçüncü olasılık Lobo Tiggre’e göre, fiyat manipülasyonu, ancak bu yine düşük altın fiyatlarının ana nedeni değil. Lobo Tiggre konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Altın ve gümüş piyasalarında bol miktarda manipülasyon görüyorum. Bu, bunun bir merkez bankası komplosu olduğunu kanıtlamaz… Ne olursa olsun, manipülasyon altın’ın 1980’de 850 dolara, 2011’de 1.900 dolara veya geçen yıl 2.063 dolara yükselmesini durdurmadı.

Son olarak Lobo Tiggre, güvenli liman varlıklarına yönelik yatırım talebinin azalabileceğini söyledi. Lobo Tiggre, hisse senedi piyasalarındaki “mantıksız coşkunluğun” parayı altın’dan çekebileceğine dikkat çekti.

Altın Fiyatı İçin Kıyamet Varsayımları: Bunlar Mahşerin Dört Atlısı! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.