4-analist:-taninan-altcoin-tarih-yazacak!-dikey-kirilma-yakin-–-mahsup.net

4 Analist: Tanınan Altcoin Tarih Yazacak! Dikey Kırılma Yakın – Mahsup.net

Kripto araştırma firması Messari, birinci çeyrek için piyasa raporunu yayınladı. Raporda, performansı ise tartışmasız galip güçlü altcoin Binance Coin (BNB) oluyor. Kripto para şaşırtıcı bir şekilde p9 kâr elde etti. Analistlere göre, ADA (U7) ve UNI tarafından takip edilen BNB, rallisine devam etmeye hazır görünüyor. İşte altcoin için kritik tahminler…

Roberto Talamas, Binance Coin’in büyümesinin nedenlerini açıklıyor

Araştırmacı Roberto Talamas liderliğindeki ekip, Binance Coin’in büyümesinin Binance Smart Chain (BSC)’ın ortaya çıkmasıyla desteklendiği sonucuna varıyor. Ethereum’dan pazar payı çalan BSC, bazı kullanıcılar için daha ucuz ve daha hızlı bir seçenek haline geldi. Buna paralel olarak, Roberto Talamas’a göre altcoin, Binance’in yüksek ticaret hacminden ve “sıcak kripto para piyasaları tarafından beslenen kârlardan” yararlandı.

Kaynak: Messari

En popüler BSC protokollerinden biri olan PancakeSwap da son ayların en iyilerinden biri oldu. PancakeSwap’in yerel tokeni CAKE, %3.031 oranında kazanç sağlayarak onu en iyi performans gösteren DeFi varlıklarının en üst sırasına yerleştirdi. Araştırmacı konuya yönelik şunları söyledi:

Binance Smart Chain, hızla Ethereum’un yanında en çok kullanılan akıllı sözleşme platformu haline geldi ve Ethereum’un yükselen işlem ücretlerinden ve sıcak kripto piyasaları tarafından beslenen hızlandırılmış hacim ve kazançlardan yararlandı. Bu gelişmeler, BNB’nin tüm zamanların yeni zirvelerine ulaşması için mükemmel ortamı oluşturdu.

Kaynak: DeBank

Kaleo: BNB bir sonraki ralliye hazırlanırken dikey bir kırılma bekliyorum!

Yazım sırasında Binance Coin, 24 saatlik grafikte  kârla 480 dolardan işlem görüyor. 7 günlük grafikte, altcoin projesi yüzde 42’lik bir kazanca sahip. BNB, ATH’sinden 448 dolara düşmesine rağmen, usta analist “Kaleo” fiyatında görülen patern nedeniyle altcoin’de dikey bir kırılma bekliyor. Kaleo’ya göre, kripto paranın büyük bir ralli, sarsıntı ve ATH’yi görme dönemi var. Kaleo, kısa vadede BNB’nin bir sonraki ralliye hazırlanırken bir birikim dönemi yaşayabileceğini söyledi:

Hepsi BNB ve  FTT (…) bir uçuş daha…. BNB ve FTT için bir ayak daha…

Kaleo, 2 yıl önceden Bitcoin’in fiyatının bugün nasıl hareket edeceğini doğru öngören bir analist. Lider kripto paranın, Kaleo’nun Şubat 2019’da Bitcoin için yaptığı tahminleri takip ettiğini belirtmek gerekiyor. Ayrıca analistin başarılı altcoin tahminleri de mevcut.

BNB 24 saatlik grafikte güçlü kazançlarla duruyor – Kaynak: Tradingview

Bitcoin Printer: Altcoin, önümüzdeki aylarda 510 doların kuzeyine gidebilir!

Trader “Bitcoin Printer”de Binance Coin üzerinde yükselişe geçti ve mevcut seviyelerde destekleri belirledi. Analiste göre, bu seviyeleri kaybetmek “partide bir duraklama” anlamına gelebilir. Aksi takdirde Bitcoin Printer’e göre, BNB önümüzdeki aylarda daha fazla yükselişle 510 doların kuzeyine gidebilir. Bitcoin Printer konuya yönelik şunları söyledi:

EĞER RSI bozulur ve bear div’i geçersiz kılarsa.. Kutsal moly.. Öyle görünüyor.. Bu çılgınca.. Ama aynı zamanda 1,8’lik bir artış…

Checkmate: BNB’nin bir sonraki rallisi “tarih kitapları” olabilir!

Şimdi, PancakeSwap 967 milyon dolar ile günlük işlem hacminde en üst sırada yer alırken, onu 799 milyon dolar ile Uniswap v2 izliyor. Analist Checkmate, BNB‘nin geleceği hakkında şunları söyledi:

Açıkçası, bu boğanın sağlayabileceği en büyük üzüntü, bir BNB ETH dönüşü olacak. Sadece bir günlük olsa bile, CT tarih kitapları için bir tane olurdu…

4 Analist: Tanınan Altcoin Tarih Yazacak! Dikey Kırılma Yakın – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.