yuzde-100-potansiyelli-5-altcoin!-nisan-ayinin-favorileri!

Yüzde 100 Potansiyelli 5 Altcoin! Nisan Ayının Favorileri!

Polygon, Solana, Sandbox, Decentraland ve diğer altcoinlere erken dönemde yatırım yapmış olsaydınız kripto para milyoneri olabilirdiniz. Elbette bu altcoinlerle aynı dönemde piyasada kendine yer bulan ve şimdi silinip giden çok sayıda proje de bulunuyor. Popüler kripto para analisti Joe Parys ise gelecekte yatırımcısını zengin edebilecek altcoinleri paylaştı.

Elbette Joe Parys, bir kahin değil ve kendisinin gelecekle ilgili yaptığı tahminlerin gerçeğe dönüşmek gibi bir zorunluluğu da yok. Yani siz yine de kendi araştırma ve değerlendirmenizi yaparak buna göre yatırımlarınızı şekillendirin.

Metahero (HERO)

Listede adı geçen ilk altcoin Metahero (HERO). Metahero, sosyal medyada, oyunlarda, modada, sanatta ve tıpta kullanılmak üzere 3B avatarlar ve sanal nesneler oluşturmak için ultra gerçekçi 3B teknolojisi kullanan bir projedir.

HERO, her işlemde %0 ila  ücretli deflasyonist bir tokendir. Ayrıca, her işlemin %0 ila %2’sinin tüm paydaşlara yeniden dağıtıldığı akıllı staking’e sahiptirler. Ayrıca her işlem için %0 ila %2’lik bir burn vardır, arz otomatik azalır. Joe, bu projenin yakın gelecekte ciddi fiyatlama yapabileceğini düşünüyor.

Metacloud (CLOUD) ve Life Crypto (LIFE)

Metaverse odaklı bu projeyle alakalı Joe şunları söylüyor;

“Metaverse’deki en sıcak kulübün açılışına hazırlanın! Doğrudan Portekiz’in parti merkezi The Metacloud Club’da bulunan hem fiziksel hem de sanal dünyaların bir karışımı! Metacloud, başka bir metaverse kripto para birimi oyunudur ve bu benzersizdir. Aslında, kitle fonlaması yapıyorlar ve token oluşturma etkinliği önümüzdeki 30 gün içinde ortaya çıkacak. Henüz resmi bir tarih ve saat bile belirlemediler”.

Joe’nun listede bahsettiği üçüncü altcoin, Life Crypto (LIFE)’dur. Life Crypto, yenilikçi bir ödeme ağı ve yeni bir tür paradır. Kripto para göndermek genellikle zahmetli bir işlemdir. Uzun bir rastgele sayı ve karakter dizisini kopyalayıp yapıştırmalı ve göndermeden önce doğru adres olup olmadığını kontrol etmeli ve doğrulamalıdır. Joe bu projenin bunun gibi sorunla çözdüğünü söylüyor. Üsteli stake gelirleri de ortalamanın çok üzerinde bulunuyor. Life Crypto ile ayda 0’a kadar, altı ay için 5’e kadar ve 12 ay için 9’a kadar APR kazanabilirsiniz.

Paribus (PBX) ve Bloktopia (BLOK)

Paribus, Cardano blockchaini tarafından desteklenen NFT’ler, likidite pozisyonları ve sentetik varlıklar için zincirler arası bir borçlanma ve borç verme protokolüdür. Paribus’un misyonu, bu varlıkların gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak ve bunları herhangi bir zincirde DeFi protokolleriyle kullanılabilecek birlikte çalışabilir finansal araçlara dönüştürmektir.

Son favori altcoin ise henüz ön satışı yapılmadan önce buradan duyurduğumuz Bloktopia (BLOK)’dır. Ön satış fiyatının çok üzerine çıkan BLOK, erken dönem yatırımcılarına mini servetler kazandırdı. Bloktopia 21 milyon Bitcoin (BTC)’i tanımlamak için 21 seviyeden oluşan bir gökdelendir. Bloktopia kullanıcıları, dünyanın en gelişmiş gerçek zamanlı 3D oluşturma motorunu kullanarak gayrimenkul mülkiyeti, reklam geliri, oyun oluşturma, ağlar ve çok daha fazlası yoluyla gelir elde edebilecekler. Bloktopia, çarpıcı görseller ve kullanıcı deneyimi oluşturmak için bu teknolojiden yararlanacak.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.