xrp’nin-fiyat-rallisi:-onumuzdeki-haftalarda-neler-beklenebilir?-–-mahsup.net

XRP’nin Fiyat Rallisi: Önümüzdeki Haftalarda Neler Beklenebilir? – Mahsup.net

En son altcoin rallisi XRP’nin sahneye çıkmasını sağladı. Altcoin, son 7 günde u’in üzerinde kar ettirdi.

Aslında, yukarıda bahsedilen ralli aynı zamanda kümülatif kripto piyasası değerinin 2 trilyon $ işaretini geçmesini sağladı.

DeFi tokenları, piyasa değerinde 50 milyar dolarlık önemli bir rol oynamış olsa da, altcoin rallisi, çoğu çift haneli kazançlar sunan ilk 25’teki geleneksel altcoinler tarafından yönetiliyor.

Ralli Ne Durumda?

Dahası, rallinin uzun sürmesi bekleniyor, özellikle de ticaret hacmi 24 saat içinde 0’un üzerinde arttığı için beklenti bu yönde. Bu sadece borsalardaki talep değil, aynı zamanda net akışlarda da görülüyor.

HODLerların anlatısına dayanan, üst düzey borsalardan ayrılan artan bir XRP hacmi var.

Fiyat rallisi henüz bitmedi ve bu işlemlerin sayısından da anlaşılıyor. Aslında, işlemlerin sayısı, yazı yazıldığı sırada, 2,6 milyonun üzerinde olan 2021’in yarısı bile değildi.

Ek olarak, son 6 yıl için ROI grafiği, daha dikey büyüme için yer olduğunun altını çiziyor gibi görünüyordu. XRP piyasasında devam eden ticaret hacminin P’den fazlası Binance piyasalarından geliyor ve altcoin talebi hala katlanarak artıyor.

Şimdi, tarihsel tablolara ve fiyat eğilimlerine dayanarak, Bitcoin’in fiyatı 60.000 $’ın altına düştüğünde, XRP’nin fiyatı, ticaret hacmi düşmedikçe kuzeye doğru hareketini sürdürebilir.

Bir ay önce, XRP, ağ aktivitesindeki düşüş nedeniyle çok fazla satış baskısı altındaydı. SEC davası da satış baskısını artırdı ve spot borsalarda talep düştü. Bununla birlikte, XRP işlemlerinin sayısındaki son artış, rallinin bir düzeltmeden önce kendini genişletebileceğine dair aynı sinyalle birlikte, daha fazla ağ aktivitesinin bir göstergesidir. Aslında, bir bakıma, XRP, söz konusu fiyat seviyesinde düşük değerde bile olabilir.

Ekteki tabloya göre, işlemlerdeki en büyük artış Ekim 2020’de varlığın fiyatındaki düşüşe karşılık geldi. Ancak, kısa süre sonra hızlı bir iyileşme oldu. XRP, 2020’yi Kasım 2020 fiyatının üçte birinde kapatırken, aynı oran 00 artarak 0,24 dolardan 0,98 dolara çıktı.

En iyi borsalarda işlem gören XRP hacmi, mevcut fiyat seviyesinde kar elde eden HODLerlar ve büyük HODLer’ların yoğunluğu gibi diğer ölçümler, altcoin traderlarının XRP’de yükselmeye devam ettiğini gösteriyor. Bir düzeltme olabilir, ancak yalnızca altcoin rallisinin sonuna doğru olacak bir düzeltme bu. Şu anda yavaşlama belirtileri olabilir, ancak durma belirtisi olmayabilir. Ölçütlerine ve blockchain analizine dayanarak, XRP’nin fiyat rallisi henüz bitmemiş olabilir.

XRP’nin Fiyat Rallisi: Önümüzdeki Haftalarda Neler Beklenebilir? – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.