xrp-yatirimcilarinin-merakla-bekledigi-airdrop-icin-yeni-bir-tarih-verildi-–-mahsup.net

XRP Yatırımcılarının Merakla Beklediği Airdrop İçin Yeni Bir Tarih Verildi – Mahsup.net

XRP yatırımcıları, geçen yıl bakiyelerinin ekran görüntüsünün alınmasıyla Flare Network (FLR) token’larının airdrop’una katılmıştı. Bu airdrop dağıtımının, Haziran ayı sonunda gerçekleşmesi bekleniyor. Etkinliğin güncellenmiş zaman çerçevesini yayınlayan Flare Networks ekibi, dağıtımın gerçekleşmesi için çok çalıştıklarını belirtti. Ekip, kesin bir tarih vermese de Haziran ayından 2-4 hafta önce veya sonra bu dağıtımın gerçekleşmesini planladıklarını duyurdu

Flare Network dağıtımı 2021’in Mart veya Mayıs ayında yapılacaktı

Bu nedenle FLR dağıtımına hak kazanan XRP sahipleri ve kullanıcıları, verilen ilk tarihin Mart veya Mayıs olduğu göz önüne alındığında, fazladan birkaç ay daha beklemiş olacak.

Flare Networks airdrop’u, XRP için yükseliş ivmesi sağlamıştı

Geçen yıl 12 Aralık’ta alınan Flare Networks (FLR) ekran görüntüsü, XRP’ye yükseliş ivmesi kazandırmıştı. Altcoin, 0.78 dolara kadar yükselmişti. Ardından SEC davasının etkisiyle büyük bir düşüş görmüştü. Neyse ki, yakın zamanda, üç yıl sonra 1 doların üzerine çıktı. Yazım sırasında 1.58 dolardan işlem görüyor.

Hatta bazı uzmanlara göre XRP 2 doları kırmaya oldukça yakın ve yükseliş ivmesini ayın geri kalanı için de sürdürebilirse; Binance Coin’i (BNB) geride bırakarak CoinMarketCap’teki üç numaralı yerini geri alabilir.

XRP Yatırımcılarının Merakla Beklediği Airdrop İçin Yeni Bir Tarih Verildi – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.