xrp,-hbar,-cake:-bu-hafta-altcoin’lerde-one-cikan-3-gelisme

XRP, HBAR, CAKE: Bu hafta altcoin’lerde öne çıkan 3 gelişme

Enjin Coin (ENJ)

Sosyal oyun odaklı bir kripto para projesi olan Enjin’de (ENJ) JumpNet, 6 Nisan’da başlatılıyor.

JumpNet esasında Ethereum’daki ağ tıkanıklığı probleminin üstesinden gelmeyi hedefleyen bir ölçeklendirme çözümü. Enjin’in teknoloji direktörü ve Ethereum’daki ERC-1155 token standardının yaratıcılarından olan Witek Radomski, JumpNet’i “NFT oluşturucularının binlerce NFT’yi ücretsiz olarak toplu bir şekilde dağıtmasına olanak tanıyan yüksek hızlı köprü ağı” olarak tanımlıyor. JumpNet’te Ethereum’a ‘daima ücretsiz’ bir ölçeklendirme kazandırmak için Ethereum tabanlı özel bir blok zincirinde Proof of Authority (PoA) mekanizması kullanılacak. JumpNet, 6 Nisan’da yayınlanacak.

Hedera Hashgraph (HBAR)

Hedera’da bu hafta önemli bir bakım var. Hedera ana ağı, 6 Nisan TSİ 21.00’de bakımara girecek. Ekipten yapılan açıklamaya göre bu, yaklaşık iki saat zaman alacak.

XRP (XRP)

XRP, dün hareketli bir gün geçirdi. Kripto para, gün içinde yüzde 40’ın üzerinde artışla 0.90 dolara kadar çıktı. Bilindiği üzere Ripple ile SEC arasında Aralık’tan bu yana devam eden bir dava süreci var. Bu dava sürecinde 6 Nisan’da taraflar telefonla yapılacak keşif konferansında bir araya gelecekler. Keşif konferansı talebi, Ripple yönetim kurulu başkanı Chris Larsen ve CEO Brad Garlinghouse’u temsil eden avukatlardan geldi. Bu doğrultuda 6 Nisan, XRP için önemli bir gün olma potansiyeli taşıyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

The post XRP, HBAR, CAKE: Bu hafta altcoin’lerde öne çıkan 3 gelişme appeared first on Bitcoin haberleri – Uzmancoin – Kripto para ve Blockchain.