xrp-fiyati-son-uc-yilin-en-yuksek-seviyesini-gordu!-xrp-altcoin-partisine-katildi!

XRP Fiyatı Son Üç Yılın En Yüksek Seviyesini Gördü! XRP Altcoin Partisine Katıldı!

En popüler kripto para birimlerinden biri olan XRP 0.70 dolar seviyesini geçerek son üç yılın en yüksek haftalık kapanışına imza attı. XRP’nin son 24 saatlik işlem hacmi p’in üzerinde artış kaydetti. Bununla birlikte XRP piyasa değeri 32 milyar doları aştı. XRP fiyatı, haberimizin hazırlandığı sırada 0.71 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

XRP, SEC Davasının Etkisine Rağmen İlerliyor

Ripple ve ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu arasında geçen dava, XRP fiyatını etkileyen en önemli faktör olarak göze çarpıyor. Ripple, son gelişmelere göre SEC davasında önemli yol katetti. Bununla birlikte XRP yatırımcıları büyük heyecan yaşarken boğalar fiyatı yukarı seviyelere çıkardı.

XRP fiyatı en son 2020 Kasım ayında 0.69 dolar seviyesinde işlem gördü. Bu tarihten itibaren düşüş trendine giren XRP fiyatı, 2020 Aralık ayında Ripple’ın SEC ile davalık olmasının ardından serbest düşüşe geçti. Ripple’ın birçok ortağı, SEC davası nedeniyle birlikte yürüttükleri çalışmalara son verdi. Ancak Ripple bu konuda güçlü bir tavır ortaya koydu. Ripple aldığı darbelere rağmen yoluna devam etti. Blockchain girişimi, Asya pazarındaki varlığını genişletmeye devam etti. Yakın zamandaki bir duyuruya göre Ripple hızlı ve verimli ödeme yöntemlerini desteklemek amacıyla Malezya merkezli fintech girişimi Tranglo’nun @’ını satın aldı. Teknik göstergeler ve olumlu gelişmelerin ardından XRP önemli direnç noktalarını kırdı ve boğa koşusuna başladı.

XRP Boğaları Uyandı

İnanılmaz bir altcoin sezonuna tanık olurken XRP geç de olsa partiye katıldı. Tarihin en hareketli dönemini geçirdiğimiz bu sezonda BitTorrent (BTT), Holochain (HOT) başta olmak üzere birçok altcoin zirve gördü. Geçtiğimiz haftadan bu yana altcoin piyasa değeri  değer kazandı. Altcoinler kripto para piyasasındaki hakimiyetini artırıyor. Altcoinler toplam kripto para piyasasının D’ünü temsil ediyor. Hafta sonu en popüler ikinci kripto para birimi Ethereum 2100 doları aşarak tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü. Ayrıca Binance Coin (BNB), Polkadot (DOT), Filecoin (FIL) ve BitTorrent (BTT) bu sezonda inanılmaz rekorlara imza attı.

Leave a Comment

Your email address will not be published.