whalestats-verileri-paylasti:-populer-metaverse-coin,-ethereum-balinalarinin-radarinda!

WhaleStats Verileri Paylaştı: Popüler Metaverse Coin, Ethereum Balinalarının Radarında!

WhaleStats verilerine göre, son 1 haftalık zaman diliminde en büyük 100 Ethereum balinası tarafından en çok satın alınan 10 kripto para birimi arasında ETH 1. sıraya, USDC 2. sıraya, USDT 3. sıraya ve SAND ise 4. sıraya yerleşti. Ethereum balinaları tarafından son 1 haftalık zaman diliminde en çok satın alınan kripto para birimleri listesinde sırasıyla BUSD, DAI, APE, MATIC, LINK ve YFI da yer aldı.

SAND, WhaleStats Verilerine Göre Ethereum Balinalarının Radarına Girdi

Ethereum tabanlı sanal gerçeklik platformu The Sandbox’ın yerel kripto para birimi SAND, WhaleStats verilerine göre son 1 haftalık zaman diliminde en büyük 100 Ethereum balinası tarafından en çok satın alınan kripto para birimleri arasına girdi. Ethereum balinalarının son 1 haftada en çok satın aldığı kripto para birimleri arasında ise ETH 1.sırada, USDC 2. sırada, USDT 3. sırada ve SAND ise dördüncü sırada yer aldı. Öte yandan BUSD, DAI, APE, MATIC, LINK ve YFI da sırasıyla bu kripto para birimleri arasında yer alarak Ethereum balinalarının radarına girdi.

Kripto Para Piyasasındaki Düşüş İvmesi Devam Ediyor

Hafta içerisinde kripto ekosistemi adına birçok olumlu gelişme yaşanmasına karşın Bitcoin, düşüş yönlü fiyat hareketleri kaydetmeye devam etti ve 42.500 dolar fiyat seviyelerine geriledi. Bitcoin’deki bu değer kaybı, kripto para piyasasına da aşağı yönlü bir ivme kazandırdı. Ethereum, kaydettiği son değer kayıplarının ardından 3.200 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri CoinMarketCap verilerine göre 1,97 trilyon dolara geriledi.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.