whalestats,-guncel-on-chain-verilerini-paylasti:-ftm,-link-ve-bu-iki-kripto-para-birimi-one-cikiyor!

WhaleStats, Güncel On-Chain Verilerini Paylaştı: FTM, LINK ve Bu İki Kripto Para Birimi Öne Çıkıyor!

AVAX ve Bu 3 Altcoin Ralli Hazırlığında! Ünlü Analist Bu Seviyeleri Bekliyor

WhaleStats, güncel on-chain verilerine göre Ethereum balinalarının birikim yaptığı altcoin’lere dikkat çekti. WhaleStats’a göre en büyük 100 Ethereum balinası, son dönemlerde oldukça yüksek miktarlarda Wrapped Luna (WLUNA) satın aldı.

WhaleStats, Güncel On-Chain Verilerine Dikkat Çekti

Terra blokzincirinin yerel kripto para birimi LUNA’nın değerine sabit bir ERC-20 token’ı olan WLUNA, Ethereum balinaları tarafından satın alınan 10 altcoin listesine girerek 9. sıraya yerleşti. Ayrıca WhaleStats’tan gelen son veriler, balinaların WBTC (BTC’nin değerine sabit bir ERC-20 token’ı) ve LINK rezervlerinde de önemli bir artış kaydettiklerini ortaya koydu.

Ek olarak WhaleStats verilerine göre, Ethereum balinaları geçen hafta yüksek miktarlarda Fantom (FTM) satışı gerçekleştirse de bu hafta yeniden FTM rezervlerini arttırmaya başladı.

Kripto Para Piyasasında Son Durum

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), son 24 saatlik zaman diliminde volatilitesi oldukça yüksek fiyat hareketleri kaydetti. Günün ilk saatlerinde 37.500 dolar fiyat seviyelerine kadar gerileyen Bitcoin, yönünü yeniden yukarı çevirmesi ile birlikte 39.000 dolar fiyat seviyelerine yükseldi. Bitcoin’deki bu son fiyat hareketleri, kripto para piyasasında da volatilitenin önemli ölçüde artmasına neden oldu. Ethereum (ETH), kaydettiği son fiyat hareketlerinin ardından 2.585 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri ise CoinGecko verilerine göre 1,81 trilyon dolara geriledi.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.