wabi-coin-nasil-alinir?

Wabi Coin Nasıl Alınır?

Wabi (WABI), tüketicilerle markaları bir araya getirmeyi hedefleyen ve bilgi ile değer alışverişinde güven ve gizlilik gibi faktörleri işin içine katan bir ekosistemdir. Ekosisteme katılan tüketiciler daha iyi tüketim seçimleri yapabilmelerine yardımcı olan birkaç aracı kullanabilir ve bunun karşılığında Wabi ile ödeme alabilir. Tüketiciler elde ettikler WABI tokenleri piyasa fiyatı üzerinden satabilir veya dünya çapında daha fazla ürün satın almak için bile kullanabilir.

Ekosisteme katılan markaların elde ettiği avantajlar da tüketicilerden az değil. Markalar, kullanıcıların tüketim alışkanlıkları ile ilgili tüketicilerin izin verdiği miktarda bilgi sahibi olmak için WABI Token alıp ödeme yapmak zorunda. Bu da aslında markaların yaptığı ödemelerin direkt olarak tüketicilere yani verisini izni dahilinde paylaşanlara gitmesini sağlamakta. Markalar daha fazla veri öğrenmek için Wabi Coin satın almak zorunda ve bu da devamlı olarak arz talep dengesini değiştirmekte.

Wabi (WABI) Nedir?

WABI Coin bu ekosistemin kendi kripto para birimidir. WABI Coin bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0,7134 dolardan işlem görüyor. Son 24 saat içerisinde %1,56 yükseliş elde eden WABI Coin, toplam piyasa değerini de 70 milyon dolar seviyesine kadar çıkardı.

WABI’nin toplam arzı 100 milyon olarak belirlendi ve an itibarıyla sirkülasyonda 98 milyon WABI bulunuyor. 24 saat içerisinde 6 milyon dolarlık ticari hacim elde eden WABI, 502. sırada yer alıyor.

WABI Coin Nereden Alınır?

WABI Coin, dünyanın en güvenli ve likit kripto para borsalarından birisi konumundaki Binance üzerinden alınabilir. İşlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsası Binance üzerinde üyelik açarak WABI Coin almak mümkün. WABI alımları için Bitcoin veya Binance Coin işlem çiftleri kullanılabiliyor. Binance üzerinden alım yapmadan önce burada hesap açıp işlem yapılacak kripto paraya göre itibari para veya kripto para gönderimi yapmak gerekiyor. Çoğunlukla ise BTC’nin birçok işlem çiftinde desteklendiği biliniyor.

Binance üzerindeki WABI/BTC işlem çifti üzerinden alım yapmak için borsaya TRY veya başka kripto para gönderdikten sonra BTC alımı yapmak gerekiyor. Bunun devamında ise sol üst kısımdan WABI/BTC işlem çiftini seçerek WABI alımını tamamlayabilirsiniz.