voyager-token-nasil-alinir?

Voyager Token Nasıl Alınır?

Voyager Token, yatırımcılara kripto varlık işlemlerine güvenilir ve güvenli bir erişim noktası sağlayan bir kripto para birimi broker’ıdır. Voyager, hem bireysel hem de kurumsal yatırımcılara, kripto varlıklarının işlemleri için hemen hemen anında bir çözüm sunmak üzere inşa edilmiştir.

Voyager Token (VGX) Nedir?

Ekim 2018’de başlatılan kripto broker hizmeti, şu anda 55’in üzerinde kripto varlığını destekliyor ve onu bir düzineden fazla kripto borsasına bağlayan benzersiz bir akıllı sipariş yönlendirme teknolojisine sahip. Voyager Token’in mobil uygulaması Ocak 2019’da piyasaya sürüldü ve kullanıcıların kripto işlemleri yapmasını daha da kolaylaştırdı.

Platformun yerel token’ı olan Voyager Token (VGX), Voyager ekosistemindeki kullanıcıları ödüllendirmek için kullanılır. VGX ayrıca Voyager uygulamasında tutulduğunda ilgi yaratır, geri ödeme ödülleri ve Voyager kullanıcılarına özel diğer hizmetler sunar. Bu noktada Voyager token’ın bazı yerlerde VGZ bazı yerlerde BQX olarak listelendiğini belirtmek gerekiyor.

Voyager ayrıca satın alma ve satış dahil olmak üzere yüzde 100 komisyonsuz işlemler sunar. Yatırımcılar, platformda bir emir verirken yalnızca teklif edilen fiyatı ödemek zorundadır.

Voyager, geleneksel çevrimiçi aracı kurumların kullandığı müşterilere oldukça benzeyen bir kripto işlem ağı oluşturdu. Voyager, akıllı telefon kullanıcılarına kolay ama verimli bir kripto aracılık hizmeti sunmak için mobil uygulamasını 2019’da başlattı.

Öte yandan Voyager Token, kripto para birimi borsalarında listelenen fiyatlar arasındaki tutarsızlıklardan yararlanan bir Akıllı Emir Yönlendirme teknolojisi kullanır. Bu teknoloji, yatırımcıların işlemleri için mevcut en iyi döviz kurunu seçmeleri için bir düzineden fazla kripto borsasına anında bağlanmasına yardımcı oluyor.

Bu özellik aynı zamanda yatırımcıların farklı kripto borsalarında alış-satış fiyatları ve daha yüksek likidite seviyeleri arasındaki spread’leri değerlendirebileceği anlamına da geliyor. Bu sayede yatırımcılar için pozisyonlara girmek ve çıkmak çok daha kolay hale geliyor.

Platform profesyonel işlemleri hizmetleri sunsa da, kullanımı çok kolay olmaya devam ediyor. Emir teslimi, Voyager’ın Akıllı Emir Yönlendirmesi tarafından desteklenmektedir. Bir token  seçtikten sonra, emir türü ve USD cinsinden satın alınacak varlığın miktarı, Voyager’ın Akıllı Emir Yönlendirmesi, emri otomatik olarak doldurur.

Yazının yayına hazırlandığı sırada 4,24 dolardan işlem göre Voyager Token’ın 942,627,702 USD ile piyasa hacmi bakımından 100. sırada yer aldığı görülüyor. Ayrıca Voyager Token, 26 Aralık 2019’da 0,0169 dolar ile en dip seviyeyi ve 5 Ocak 2018’de 100 dolar ile rekor seviyeyi gördüğünü belirtmekte fayda var.

Yapılan açıklamalara göre şu anda dolaşımda 222,295,208 VGX Coin bulunuyor ve toplam rakamın 222,295,208 VGX Coin olacağı ifade ediliyor.

VGX Coin Nereden Alınır?

BQX Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para alım satım platformu Binance aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde satın alınabilir.

BQX Coin satın almak için öncelikle Binance’e üye olmak ve ardından itibari para göndermek gerekiyor. Türk Lirası ya da dolar gibi bir itibari para gönderiminin yapılmasının ardından BQX Coin’in işlem gördüğü Bitcoin (BTC) ve Tether (USDT) BQX işlem çiftinde alım işlemi gerçekleştirilebilir.

Bunlara ek olarak Binance’de sadece piyasa değerinden değil daha düşük değerden de satın alma emri vererek kullanıcılar istedikleri fiyattan satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir. Bunun için Limit sekmesini kullanmanız ve almak istediğiniz miktar ile almak istediğiniz fiyatı girmeniz yeterli olacaktır.