vidt-datalink-coin-nasil-alinir?

VIDT Datalink Coin Nasıl Alınır?

VIDT Datalink, hibrit bir blok zinciri doğrulama ve NFT oluşturma platformudur. Halihazırda çok sayıda entegratör tarafından kullanılan VIDT Datalink teknolojisi, minimum masraf ve çabayla değer ekleyen ve koruyan basit ve güçlü bir formüle dayanmaktadır.

VIDT Datalink (VIDT) Nedir?

Her zincir yaklaşımı için her bulutu kullanan VIDT Datalink, sertifikalar, NFT’ler, sensör verileri, aygıt yazılımı gibi değerli dijital varlıkları güvence altına almak için VIDT kullanan çok sayıda entegratör ve yayıncıya sahiptir. AmSpec, IBM ve NFT Claim gibi kuruluşlar, sertifikalar, faturalar, diplomalar ve sensör verileri gibi dijital belgeleri onaylamak ve güvence altına almak için VIDT Datalink’i kullanır.

Öte yandan bir yayıncı, bir dosyanın veya bir NFT’nin basıldığı her seferinde, gerekli tüm ayrıntıları birkaç blok zincirine kaydeden bir VIDT işlemi yapılır. Bu, VIDT BEP20’yi VIDT Veri Bağlantısı doğrulama sürecinin ayrılmaz bir parçası haline getirir.

Bunlara ek olarak VIDT’nin misyonu, veri bütünlüğü yoluyla gerçekliği güvence altına almak ve böylece hızla dijitalleşen dünyamızın düzgün çalışması için gereken temel kontrolleri sağlamaktır. Blok zincirinde güvence altına alınan ilk Rembrandt sanatı ile halihazırda muhteşem bir şekilde başlatılan fiziksel nesnelerle bağlantı kuruluyor. Sanat ve koleksiyon dünyasında köken, kimlik doğrulamanın büyük bir parçasıdır.

Programda, yayıncılar dosya, veri ve (dijital) sanatın organizasyonları ve yaratıcılarıdır. Belgelerin veya verilerin oluşturulması, hizmetler veya donanım cihazları kullanılarak yapılabilir.

Bahsi geçen yayıncılar, daha sonra VIDT API’ye bağlanan herhangi bir bulut hizmetine bağlanabilir. Bu hizmetlerin entegrasyonu, VIDT Datalink’in kapsamlı dokümantasyonuyla yapılır.

Blok zincirinde yalnızca şifrelenmiş dosyaların parmak izleri saklanır. Bu, gizlilik ve GDPR uyumluluğunu sağlar. Yayıncılar için başka bir seçenek de VIDT API ile doğrudan bağlantı kurmaktır.

Ek olarak CoinMarketCap verilerine göre yazının yayına hazırlandığı sırada VIDT Datalink Coin, 1,47 dolardan işlem görüyor. 72,869,0242 USD işlem hacmi ile piyasa hacmi bakımından 494. sırada yer alan VIDT Datalink Coin’in BTC karşısında 0.00002529 BTC ile işlem gördüğü ifade ediliyor.

Bunların yanında son 24 saatlik işlem hacmi 12,727,083 dolar olan VIDT Coin’in dolaşımdaki arzının 49,428,303 VIDT Coin olduğu görülüyor. Ayrıca toplam VIDT  arzının da

58,501,137 olduğunu ifade edebiliriz.

VIDT Coin Nereden Alınır?

VIDT Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para alım satım platformu Binance aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde satın alınabilir.

VIDT Coin satın almak için öncelikle Binance’e üye olmak ve ardından itibari para göndermek gerekiyor. Türk Lirası ya da dolar gibi bir itibari para gönderiminin yapılmasının ardından VIDT Coin’in işlem gördüğü Bitcoin (BTC) ve BUSD alarak VIDT işlem çiftinde alım işlemi gerçekleştirilebilir.

Bunlara ek olarak Binance’de sadece piyasa değerinden değil daha düşük değerden de satın alma emri vererek kullanıcılar istedikleri fiyattan satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir. Bunun için Limit sekmesini kullanmanız ve almak istediğiniz miktar ile almak istediğiniz fiyatı girmeniz yeterli olacaktır.