veriler-aciklandi:-shiba-inu-yukselis-yakalamak-adina-yakim-mekanizmasinda-ilerliyor

Veriler Açıklandı: Shiba Inu Yükseliş Yakalamak Adına Yakım Mekanizmasında İlerliyor

Popüler meme token Shiba Inu, yakım mekanizmasının hızla çalıştığı kripto varlıklardan biridir. Etherscan bağlantılarını paylaşan Twitter hesabı shibburn, son 24 saat içerisinde 5.6 milyon SHIB’in dolaşımdan kaldırıldığını bildirdi. Bununla birlikte son beş gün içerisinde yakılan SHIB miktarı belirtilen miktardan 22 kat daha fazla.

Shiba Inu Yakım Verileri

Etherscan’dan kaydedilen verilere göre son 5 günde 125 milyondan fazla Shiba Inu yakıldı. Blockchain monitörü, ölü bir cüzdana toplam 125 milyondan fazla SHIB token göndermek adına yaklaşık on dört işlem yapıldığını kayıtlara geçti. Bunun anlamı gönderilen Shiba Inu’ya bir daha hiç kimse ulaşamayacak.

Belirtilen transferlerden en büyüğü yaklaşık beş gün önce yapılırken 100.000.000 milyon SHIB taşıyordu. Twitter kullanıcısı shibburn’e göre son yirmi dört saatte altı transfer yoluyla 5.6 milyon token yakıldı. Popüler Twitter kullanıcısı, SHIB ordusuna şu ana kadar 1 katrilyonluk arzdan 410.300.521.864,319 SHIB’in dolaşımdan çıkarıldığını hatırlattı.

Medyaya yansıyan güncel bilgilere göre kripto para ödeme işlemleri sağlayıcısı NOWPayments, yatırımcılar tarafından SHIB token’ları yakmak için kullanılabilecek bir mekanizma inşa edeceklerini duyurmuştu.

Üst Düzey Analist, 2022 İçin Negatif Sinyal Verdi

DailyFX’in deneyimli stratejisti Christopher Vecchio, 2022 yılında Dogecoin ve rakibi Shiba Inu hakkında olumsuz demeçler kaydetti. Deneyimli isim, özellikle bu iki kripto paranın ralli senaryosundan uzaklaşacağını belirtti. Öte yandan Vecchio, DOGE ve SHIB’i ancak Elon Musk etkisinde yararlanarak bir şeyler başarabileceğine inanıyor.

Dogecoin ve Shiba Inu yorumlarının akabinde Christopher Vecchio, lider kripto para birimi Bitcoin ile ilgili inanç krizi adı altında bir dönemin geçildiğini kaydetti.