varsayimlariyla-nam-salan-analist:-yuzde-4817-yapan-altcoin-yeni-tepeleri-gorebilir!-–-mahsup.net

Varsayımlarıyla Nam Salan Analist: Yüzde 4.817 Yapan Altcoin Yeni Tepeleri Görebilir! – Mahsup.net

Uzun zamandır unutulmuş bir altcoin projesi, yıla parlak bir başlangıç ​​yaptıktan sonra ilk 10’a girerken manşetlerde yer alıyor.

BitTorrent (BTT) 4 ay içinde yüzde 4.817 kazanç kaydetti!

BitTorrent (BTT) Peer-to-peer (P2P) dosya aktarımı platformudur. 5 Nisan’da kripto para 0,01426 dolara kadar yükseldikten sonra bu yıl yüzde 4.817  kazanç kaydetti. Kripto paranın piyasa değeri, yılın başında yaklaşık 310 milyon dolardan 4 Nisan’da 10,5 milyar doların üzerine çıktı. Ancak BTT’nin yükselişini yönlendiren bilinen bir temel katalizör yok.

2021’ye piyasa değeri bazında 63’üncü en büyük kripto para birimi olarak başlayan BitTorrent (BTT) için değişken bir yolculuk oldu. BTT, kısa bir süre için olsa da ilk 10’a girmeyi başardı. O zamandan beri kripto para geri çekildi ve şimdi 20. sırada oturuyor.

Kaleo: Popüler altcoin BitTorrent (BTT) daha fazla yükselecek

BTT şu anda düzeliyor olsa da ünlü trader ve kripto stratejisti Kaleo, kripto paranın tankında daha fazla yakıt kaldığına inanıyor. Kaleo konuya yönelik şunları söyledi:

BTT şimdi HOT (Holo) OLUYOR. Muhtemelen yeni yüksekler göreceğiz…

Kaleo, 2 yıl önceden Bitcoin’in fiyatının bugün nasıl hareket edeceğini doğru öngören bir analist. Lider kripto paranın, Kaleo’nun Şubat 2019’da Bitcoin için yaptığı tahminleri takip ettiğini belirtmek gerekiyor. Bu başarılı tahminleriyle ünlü analist, piyasada hızla itibarını inşa ediyor. Ayrıca analistin başarılı altcoin tahminleri de mevcut.

Varsayımlarıyla Nam Salan Analist: Yüzde 4.817 Yapan Altcoin Yeni Tepeleri Görebilir! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.