varsayimlari-tutan-bitcoin-ustasi’ndan-tarihi-kestirim:-bu-duzeylere-gidiyoruz!-–-mahsup.net

Varsayımları Tutan Bitcoin Ustası’ndan Tarihi Kestirim: Bu Düzeylere Gidiyoruz! – Mahsup.net

Bitcoin trader’ı ve analisti Willy Woo, büyüyen bir Bitcoin tedarik krizinin varlığı multi-trilyon dolarlık bir değerlendirmeye doğru iteceğini söylüyor. Willy Woo, BTC’de 2 milyon dolarlık fiyatlara işaret ediyor.

Willy Woo: Bitcoin görülmemiş bir arz krizi yaşayacak!

Yeni verdiği bir röportajda Willy Woo, Bitcoin‘in borsalara girip çıkmasını takip ederek, BTC arzlarının azaldığını açıklıyor. Analist, piyasanın lider kripto para biriminin fiyatının 2017’de kabaca %2.000 artmasına neden olandan daha şiddetli bir arz krizi görmesini bekliyor. Willy Woo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bunu, tipik olarak insanların kripto paralarını speküle ettiği veya satın aldığı ve sattığı borsalardan çıkan kripto paraların akışını takip ederek görebiliriz… Bir kısmı spekülasyon için tahsis edilmiş, bir envanterleri var. Bu envanterin eşi görülmemiş miktarda tükendiğini gördük. 2017 boğa piyasasına dönüp bakarsanız, envanterin beş ayda tükendiğini gördük ve bu, 2017 boğa piyasasını başlangıçta yaklaşık 1.000 dolardan 1.500 dolara yükseltmek için yeterliydi. Tükenme sona erdi ve şimdi Lehman’ın 12 aylık envanter tükenmesinin yaşandığı bu bölgedeyiz.

Willy Woo: Bitcoin fiyatı 2 milyon doları aşacak

Piyasada Bitcoin tükendiğinde ve kurumsal yatırımcılar faydalarını öğrenmeye devam ettikçe Willy Woo, BTC’nin piyasa değerinin artmasını ve altının’kini aşmasını bekliyor. Analiste göre, tek bir BTC’nin fiyatı 2 milyon doları aşacak. Willy Woo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Emlak gibi varlıkları tutma zahmetine girmeden Bitcoin gibi erişimi kolay bir şeye bir göz attığınızda, bundan büyük bir parça alacaksınız. Bitcoin’in 10 trilyon dolar olan altın’ın piyasa değerinde durmasına imkan yok, çok daha yükseğe çıkacak, yani kripto para başına milyonlarca dolara gireceğiz… Bu zor şu anda inanın, ancak temel ilkelere bakarsanız ve uzun vadede esnetirseniz, bugün Bitcoin’in ne kadar ucuz olduğunu görürsünüz.

Willy Woo: Gelecekteki BTC ayı piyasaları, geçmişte olduğu kadar sert olmayacak

Willy Woo ayrıca, Bitcoin olgunlaştıkça ve kripto para piyasada daha büyük bir pay kazandıkça, gelecekteki Bitcoin ayı piyasalarının geçmişte olduğu kadar sert veya değişken olmayacağını tahmin ediyor. Willy Woo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Aşağıya doğru genel bir eğilim var ve oynaklıkta aşağıya doğru çılgınca tahmin edilebilir bir eğilim yok. Bu yüzden aslında, düşük volatilite aralığına düşmeye başlayacağımızı düşünüyorum. Pekala, elimde grafikler yok, ancak volatilitenin ne kadar düşebileceğinin ve sermaye tabanının belirli bir kısmının ötesinde, oynaklığın sıfıra düşmesinin birçok insanı şaşırtacağını düşünüyorum. Çünkü yeni para tabanı haline geliyor. Bu hesap birimi haline gelirse, açıkçası bu temada, yeni parasal temel haline gelen bir varlık sepeti olabilecek farklı varyasyonlar var. Ancak nihayetinde oynaklık çok, çok düşük olacak. Çünkü yeni parasal standart kısmı var.

İşte Willy Woo’nun başarılı kripto para tahminleri

Analist Willy Woo’ya başarılı tahminlerinden dolayı “Bitcoin Ustası ve Kâhini” deniyor. Analist, Mayıs ayında Bitcoin’in 5.500 dolar seviyelerine düşeceğini iddia etti ve analistin belirttiği fiyat hedefi gerçekleşti. Daha sonra Bitcoin’de 3.000 dolar seviyelerinin görüleceğini öne süren Willy Woo,  bunu da bildi. Ayrıca analist kendi geliştirdiği NVT yöntemine dayanan tahminlerinde yüksek başarı oranı yakaladı. Analist, Bitcoin’in 9.000 dolarlık seviyelere düşüşünü ve 10.000 dolardan 11.200 dolara yükselişini de doğru bildi. Willy Woo, geçtiğimiz aylarda da son derece doğru tahminlerde bulundu.

Varsayımları Tutan Bitcoin Ustası’ndan Tarihi Kestirim: Bu Düzeylere Gidiyoruz! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.

Leave a Comment

Your email address will not be published.