usta-trader:-bu-5-altcoin,-inanilmaz-bir-yatirim-firsati-sunuyor!-–-mahsup.net

Usta Trader: Bu 5 Altcoin, İnanılmaz Bir Yatırım Fırsatı Sunuyor! – Mahsup.net

Popüler kripto analisti Lark Davis, beş altcoin projesinin Ethereum’un akıllı sözleşme pazarındaki üstünlüğüne meydan okuyacağını düşünüyor. Ayrıca analist, bu altcoin projelerinin inanılmaz bir yatırım fırsatı sunduğunu da ekliyor.

Lark Davis: Bazı altcoin projeleri inanılmaz bir yatırım fırsatı sunuyor!

Lark Davis, genel olarak Ethereum’da hala oldukça yükselişe geçtiğini belirtiyor. Aynı zamanda analist, kullanıcılar Ethereum’un yükseltilmesini beklerken diğer zincirlerin de pazar payının bir kısmını oluşturmaya hazır olduğunu düşünüyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Yeni zincirlerde yeni merkezi olmayan finans (DeFi), yeni zincirlerde yeni değiştirilemez tokenler (NFT’ler), yeni token satışları, yeni launchpad’ler var ve hepsi çok zincirli bir gerçekliğe girmeye başlıyor. Pek çok protokol birden fazla zinciri entegre ediyor ve Ethereum‘un hakimiyeti giderek daha fazla kayıyor. Çünkü kendini güncellemek, ücretleri düşürmek ve kullanıcı deneyimini daha iyi hale getirmek için mücadele ediyor. Ancak açık olmak gerekirse: Ben dev bir Ethereum boğasıyım ve Ethereum’un ölçeklendirme sözlerini yerine getirebileceğine inanıyorum. Ancak bu gerçekleşene kadar, diğer akıllı sözleşme platformlarında inanılmaz bir yatırım fırsatı olduğunu düşünüyorum ve tabii ki sizler ‘tek ağ, birçok zincir teorisine’ inandığımı biliyorsunuz. Şu anda aslında inşa edilmekte olan şeyin gerçekliği budur.

Lark Davis: Ethereum’a meydan okuyan güçlü rakip Binance Coin!

Lark Davis’in Ethereum’a meydan okuduğunu belirttiği ilk tercihi, Binance Smart Chain üzerinde çalışan Binance Coin (BNB)’dir. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum’dan pazar payı almayı başaran ilk ve en bariz (bu noktada) Blockchain Binance Smart Chain! Evet, merkezileştirme sorunları açısından arzulanan çok şey bırakıyor, sadece son birkaç ayda kilitlenen DeFi toplam değerinin ’ini yakalamayı başardı. Başka hiçbir Blockchain, Ethereum’dan bu kadar büyük bir pazar payını çalamadı ve nedenini görebilirsiniz: Ücretler çok ucuz, BSC’de (PancakeSwap) kullanabileceğiniz birçok uygulama var. Hızlı, basit, kullanmak bir zevk, kullanıcılar için iyi bir deneyim sunuyor.

Lark Davis: Terra ve Solana’da iddialı projeler

Analistin bir sonraki seçimi Terra (LUNA)’dır. Çünkü analiste göre, Terra gerçek dünyadaki varlıkların fiyatını takip eden ve yatırımcıların esasen piyasa yapıcıları olarak hizmet etmesine izin veren Mirror Protocol gibi popüler uygulamalara sahip. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bence bu, hakkında daha çok şey duyacağımız ve insanların kullanmak istedikleri ürünleri uygun fiyatlarla sunmaya devam ettikleri sürece pazar payını çekmeye devam edecek bir zincir.

Lark Davis’in listesinde, saniyede 50.000 işlemi işleyebileceğini ve “patlayan” bir DeFi ekosistemine ev sahipliği yaptığını belirttiği bir Blockchain olan Solana (SOL) var. Analist, “Kripto alanındaki en büyük isimlerden bazıları popüler altcoin Solana’ya yatırım yapıyor” diye ekliyor.

Lark Davis: Polkadot ve Cardano çok büyük!

Analistin dördüncü seçimi Polkadot (DOT)’dır. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Polkadot için toplam ekosistem, inşa edilenler inanılmaz. Ağ yeteneklerini henüz tam olarak başlatmamış bir Blockchain üzerine inşa etmek için geliştiricilerden ve yatırımcılardan bu kadar heyecan görmedim. Muhtemelen şu anda Polkadot üzerine inşa edilen veya Polkadot ile entegre olduklarını söyleyen yaklaşık 200 farklı proje var.

Lark Davis’in listesinin sonuncusu Cardano (ADA). Analist, değiştirilemez token (NFT) ekosisteminin Cardano’da canlanmaya başladığını görmekten heyecan duyduğunu belirtti. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Cardano’yu saymamanız için basit bir neden var. Bu, hype seviyesi ve Cardano için özel topluluk, kesinlikle çok büyük. Kesinlikle çok büyük. Cardano, oldukça motive edilmiş ve oldukça hevesli bir kullanıcı tabanına sahip olma açısından en iyi Blockchain’lerden biridir. Cardano topluluğuna karşı iddiaya girmek istemem.

Usta Trader: Bu 5 Altcoin, İnanılmaz Bir Yatırım Fırsatı Sunuyor! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.