unlu-yatirim-uzmani,-altin-ve-bitcoin-kestirimi-ile-aldigi-altcoin’i-acikladi!-–-mahsup.net

Ünlü Yatırım Uzmanı, Altın ve Bitcoin Kestirimi ile Aldığı Altcoin’i Açıkladı! – Mahsup.net

“Zengin Baba Yoksul Baba” isimli en çok satanlar arasında yer alan kitabın yazarı Robert Kiyosaki, altın, Bitcoin ve altcoin tahminlerini paylaşıyor. Robert Kiyosaki, Bitcoin’in beş yıl içinde 1 milyon doları aşacağını tahmin ediyor. Ancak Robert Kiyosaki, altın ve gümüşü Bitcoin’e tercih edeceğini belirterek nedenini açıklıyor.

Robert Kiyosaki: Bitcoin beş yıl içinde 1,2 milyon dolara çıkacak

Ünlü yatırım uzmanı ve “Zengin Baba Yoksul Baba” isimli en çok satanlar arasında yer alan kitabın yazarı Robert Kiyosaki, önemli tahminlerde bulunuyor. Robert Kiyosaki, Bitcoin‘in beş yıl içinde 1 milyon doları aşacağını tahmin ediyor. Robert Kiyosaki konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin’i 9.000 dolardan satın aldım ve kandırıldığımı düşündüm. Ancak 9.000 dolardan satın almamın nedeni COVID’in dünya ekonomisini kapatmasıydı. Ama şimdi bir dahi gibi görünüyorum, çünkü bugün fiyat 55.000 dolar civarında. Sanırım beş yıl içinde 1,2 milyon dolara çıkacak.

Yatırım uzmanı: Altın ve gümüşü, Bitcoin’e tercih ederim…

Ancak Robert Kiyosaki, BTC’deki devasa yükselişe rağmen yine de altın ve gümüşü ona “tercih ettiğini” söyledi. Robert Kiyosaki konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin hala denenmemiş. Ama düşerse darbeye dayanacak kaynaklara sahibim. Ama altın’ı ve gümüş’ü seviyorum, altın ve gümüş Tanrı’nın parası. Bu şeyleri aramak için dünyayı dolaştım. Ben sadece Biden ve komünist çetesi konusunda düşüş yaşıyorum, hoşlanmadığım şey bu… Bernanke ve Yellen adlı akademik elite güvenmiyorum ve şimdi Powell var. Bu adamlar komünist. Para basacaklar, merkez bankacıları….

Robert Kiyosaki, daha önceki açıklamalarında da belirttiği gibi, altın ve gümüşte güçlü hareketler bekliyor.

Robert Kiyosaki, hala daha fazla gümüş ve altın, ayrıca Bitcoin ve Ethereum alıyor

Robert Kiyosaki, Gresham Yasası’ndan alıntı yapıyor, “kötü para iyi parayı dışarı atıyor”. Robert Kiyosaki, hala daha fazla gümüş ve altın, ayrıca Bitcoin ve Ethereum alıyor. Robert Kiyosaki konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor: 

Sorun çok büyüdü, emekli maaşlarımız çöküyor, baby boomer’ların parası yok, ekonomiyi kapattılar. Sistem hepimizi şu anda altın ve gümüş ve muhtemelen kripto alıcısı olmaya zorluyor.  Özellikle gümüş üzerinde, endüstriyel bileşen başka bir çekicilik katmanı ekliyor… Şimdi AOC ve Green New Deal ile gümüş çevre için gittikçe daha fazla kullanılacak, bu yüzden gümüş endüstriyel bir metal ama gerçekten tuhaf olan şey, onu perakende olarak satın alamam…

Ünlü Yatırım Uzmanı, Altın ve Bitcoin Kestirimi ile Aldığı Altcoin’i Açıkladı! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.