unlu-trader:-bu-6-altcoin-en-patlayicilari!-cok-yakinda-firlayacaklar-–-mahsup.net

Ünlü Trader: Bu 6 Altcoin En Patlayıcıları! Çok Yakında Fırlayacaklar – Mahsup.net

Kripto trader’ı ve analisti Austin Arnold, ABD merkezli kripto borsası halka açılmadan önce Coinbase’de satın alınacak en patlayıcı altcoin projelerinin altısını seçiyor. Doğrudan halka arz planlayan Coinbase, hisselerinin Nasdaq’ta 14 Nisan’da işlem görmeye başlacağını tahmin ediyor. Bu nedenle analist, seçtiği 6 altcoin projesinin 10-11 gün içinde satın alınmasını tavsiye ediyor.

Austin Arnold: Chainlink (LINK) listemdeki patlayıcı altcoin projelerinden!

Yeni bir videoda Altcoin Daily sunucusu Austin Arnold, listesindeki altıncı kripto paranın Chainlink (LINK) olduğunu söylüyor. Austin Arnold, oracle’larını Polkadot (DOT) ağına getirecek yeni bir alt tabaka modülünün piyasaya sürülmesine atıfta bulunuyor. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum ekosisteminde hakimiyet kurarken, Polkadot ekosisteminde de hakimiyet kurmak üzere….

Austin Arnold: Ethereum tek bir kodlama dili sunuyor, Cardano hepsini sunuyor

Austin Arnold’un izleme listesindeki bir sonraki patlayıcı kripto para Cardano (ADA). Analist, geliştiricilerin Ethereum’daki tek dilde değil, Cardano’da birden çok dilde program yazabilecekleri gerçeğine işaret ediyor. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Cardano’nun değer önerisi oldukça açık. Ethereum’un daha ölçeklenebilir, daha ucuz, daha hızlı ve daha az sıkışık bir versiyonu olmayı hedefliyor. Bunu anlıyoruz, ancak geliştiriciler Cardano üzerine inşa etmeyi seçecek mi? Pek çok insan bundan bahsetmiyor ama Cardano’da 6 ay içinde çok sayıda dilde akıllı sözleşmeler yazabileceksiniz… Anladınız mı? Ethereum tek bir kodlama dili sunuyor, Cardano hepsini sunuyor.

Austin Arnold: UMA (Universal Market Access) güçlü geliyor

Analistin listesinde dördüncü sırada gelen altcoin projesi UMA (Universal Market Access)’dır. UMA, kullanıcıların neredeyse her şeyi takip edebilen özel teminatlı sentetik kripto para birimi tokenleri oluşturmasına olanak tanıyan, Ethereum üzerine inşa edilmiş bir protokoldür. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

UMA, türev piyasasını merkezi olmayan bir şekilde bozmak istiyor… Bu, geleneksel piyasanın halihazırda sahip olduğu bir şeyi otomatikleştirmek ve merkezden uzaklaştırmaktır. Ancak artık kapı bekçiliği yok.

Austin Arnold: Decentraland, büyük bir oyuncu olmaya hazırlanıyor

Analistin listesinde üçücü sırada, bu altcoin döngüsünde “süper sıcak” olacağını düşündüğü sanal emlak ağı Decentraland (MANA) var. Analist, Decentraland’ın şimdiye kadar Coinbase’de bulunan sanal emlak alanındaki tek kripto para olduğunu vurguluyor. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Her iki durumda da Decentraland, Coinbase’deki kripto paraların dışında büyük bir oyuncu olmaya hazırlanıyor.

Austin Arnold: Yearn.finance (YFI) radarımdaki kripto paralardan

Analist, otomatikleştirilmiş yield farming protokolü yearn.finance (YFI)’ı radarında ikinci sırada listeliyor. Fiyatlandırılmış eyleme kıyasla kilitlenen toplam değere dayalı olarak, Austin Arnold, YFI‘nın önemli ölçüde düşük değerde olduğunu öne sürüyor. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

İnsanlar protokolde gerçekten değer kullanıyor/buluyor mu? Cevap Evet. Aslında kasa türüne göre kilitlenen değer, 2020’nin sonunda gördüğümüzden bile daha yüksek, tüm zamanların en yüksek seviyesinde. Kilitlenen değer zirve yaparken, YFI tokeninin fiyatı henüz tüm zamanlara geri dönmedi.

Austin Arnold: Coinbase’de bulunabilecek en patlayıcı altcoin Uniswap (UNI)!

Austin Arnold’un Coinbase’de bulunabilecek en patlayıcı kripto para olarak nitelendirdiği altcoin Uniswap (UNI)’dır. Analist, UNI v3 güncellemesinin yakın zamanda açıklanmasının, UNI’ye büyük bir yukarı yönlü potansiyel veren bir yükseliş faktörü olduğunu belirtiyor. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Uniswap merkezi olmayan (DEX) bir borsa, çok daha verimli hale gelecek, bir otomatik piyasa yapıcı olarak çok daha ucuz olacak. Aslında, ‘Bu, şimdiye kadar tasarlanmış en esnek ve verimli otomatikleştirilmiş piyasa yapıcısı olacak’ diyorlar. UNI v3… Ama bu, üstünden geçmediğimiz bir şey ve bu ilginç. 4.000 kat daha fazla sermaye verimli olacak, peki bu ne anlama geliyor? Likidite sağlayıcılarının (LP’ler) pozisyonları olan konsantre likidite adı verilen bir şeyle, tek bir havuzda toplanır. Yani LP’ler şu anda sahip olduklarımıza göre 4.000 kata kadar daha fazla sermaye verimliliği ile likidite sağlayabilir.

Ünlü Trader: Bu 6 Altcoin En Patlayıcıları! Çok Yakında Fırlayacaklar – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.

Leave a Comment

Your email address will not be published.