unlu-piyasa-analisti:-izleyin!-altin-sirasiyla-bu-7-seviyeyi-gorebilir-–-mahsup.net

Ünlü Piyasa Analisti: İzleyin! Altın Sırasıyla Bu 7 Seviyeyi Görebilir – Mahsup.net

Altın fiyatları son günlerde karma ticaret seanslarından geçiyor. Tahvil getirilerindeki ivme kaybı hafta başında altın’a destek sağlasa da Çarşamba günü fiyatlar düştü. 2.000 dolarlık zirve fiyatlarından bir yıldız gibi kayan altın’da sırada hangi seviyelerin olduğu ise merak konusu. Yatırımcıların endişeli bekleyişinin ortasında piyasa öncülerinden de kritik tahminler gelmeye devam ediyor. Commerzbank FICC Teknik Analiz Araştırma Ekip Başkanı Karen Jones, piyasaları yorumladı ve kritik seviyelere dikkatleri çekti.

Karen Jones, ayı ve boğa senaryolarında altın fiyatının göreceği seviyeleri sıraladı!

Commerzbank FICC Teknik Analiz Araştırma Ekip Başkanı Karen Jones’a göre, değerli metaller genel olarak daha zayıf bir ABD doları ile yükseldi. Karen Jones’a göre, sarı metal şimdi toparlanmaya çalışıyor, ancak onay için 1.766 doların üzerinde kapanması gerekecek.  Karen Jones konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Sarı metal tekrar teste…. Haziran ayının en düşük seviyesi olan 1.670,49 doların üzerinde kaldı. Kısa vadede 1.677,73 dolar – 1.676,80 dolar seviyesine bakıyor gibi görünüyor. Daha fazla yükselme girişimleri de olası görünüyor. Dikkatler Kasım ayının düşüğü 1.765,24/61 dolara ve Mayıs 2020’nin en yüksek seviyesine geri döndü. Sadece buradaki kapanış aşağı yönlü baskıyı ortadan kaldıracak ve bizi fiyatın 23 Şubat’ın en yüksek seviyesi olan 1816,21 dolara ve 1.859,50 dolara ulaşma olasılığı olduğuna ikna edecek. 1.670 doların altında, P geri dönüş ile 1.616,18 dolara kayabiliriz. Bunun altında, Eylül 2019’un yüksek seviyesi 1.557,29 dolar görülebilir.

Ünlü Piyasa Analisti: İzleyin! Altın Sırasıyla Bu 7 Seviyeyi Görebilir – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.