unlu-milyarder,-bu-5-altcoin’den-satin-aldi!-“daha-fazlasi-olacak”-–-mahsup.net

Ünlü Milyarder, Bu 5 Altcoin’den Satın Aldı! “Daha Fazlası Olacak” – Mahsup.net

Dallas Mavericks’in sahibi ve milyarder yatırımcı Mark Cuban, portföyündeki bazı büyük altcoin projelerinin isimlerini veriyor.

Mark Cuban: Ethereum’a sahibim ve fiyat düşerse daha çok alacağım!

Real Vision ile yeni bir röportajda milyarder yatırımcı Mark Cuban, en az yarım on yıldır Ethereum’a (ETH) sahip olduğunu söylüyor. Mark Cuban konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

İlk çıktığında veya çıktıktan yaklaşık bir yıl sonra bir sürü Ethereum vardı ve birkaç ay önce biraz daha satın aldım. Kaç tane…. Altı, yedi ay önce, her neyse.

Milyarder yatırımcı ve Shark Tank yıldızı, fiyat önemli ölçüde geri çekilirse Ethereum hissesini artıracağını söylüyor. Mark Cuban konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum 1.000 doların altına düşerse, o zaman daha fazla satın alacağım.

Mark Cuban: Bu 4 altcoin projesinden satın aldım!

Mark Cuban, merkezi olmayan finans (DeFi) protokolleri Aave ve SushiSwap ile birlikte Litecoin’e (LTC) de sahip olduğunu söylüyor. Ayrıca Mark Cuban, yılın başlarında platformda sanat eserleri sattıktan sonra dijital koleksiyon pazarı Rarible’ın yerel token’ına da sahip. Mark Cuban konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Litecoin, LTC satın aldım. Ve son zamanlarda, DeFi’yi daha fazla anlamak istediğim için, bir sürü Aave satın aldım ve bir miktar bahse girdim. Ayrıca SushiSwap (SUSHI) satın aldım. Rarible’da bir şeyler yaptığım için artık RARI tokenlerim var ve buna ne olacağını göreceğim.

Mark Cuban: Fiyat düşerse Bitcoin tutarını artıracağım!

Milyarder yatırımcı Mark Cuban ayrıca, fiyat düşerse Bitcoin tutarını artıracağını söylüyor. Mark Cuban konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

… Bitcoin kraterleri olsaydı, o zaman daha fazlasını alırdım.

Mark Cuban: Bir kripto balinası olacak kadar büyük portföyüm var!

Dallas Mavericks’in sahibine göre, birleşik kripto para birimi portföyü onu bir “balina listesine” koymaya yetecek kadar büyük. Mark Cuban konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Sanki çok şeyim var, biliyorsun…. Balina listesini her listelediklerinde, özel cüzdanlarımı söyleyelim. Tanrıya şükür, bazıları çıktıktan sonra ya da bir tanesi çıktıktan sonra, ben bunun içindeyim. Yani bu listelerde yer alacak kadar büyük….

Mark Cuban’ın açık cüzdandaki kripto para birimlerinin çoğu DeFi altcoin’leridir.

Ünlü Milyarder, Bu 5 Altcoin’den Satın Aldı! “Daha Fazlası Olacak” – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.

Leave a Comment

Your email address will not be published.