unlu-ekonomistten-bitcoin-ve-altcoin’ler-icin-cilgin-iddia:-500x!-–-mahsup.net

Ünlü Ekonomistten Bitcoin ve Altcoin’ler İçin Çılgın İddia: 500x! – Mahsup.net

Ünlü ekonomist ve Bitcoin savunucusu Raoul Pal, Bitcoin ve altcoin piyasası için kritik bir tahmin paylaşıyor. Real Vision Finance’ın kurucusu Raoul Pal’a göre, tüm kripto para piyasası boyut olarak P.000 (500x) artabilir.

Ünlü ekonomist: İnsanlar bunun ne kadar büyük olduğunu henüz anlamadılar

Real Vision Finance’ın kurucusu Raoul Pal, Gestalt Üniversitesi podcast’indeki yeni bir röportajda, halkın genellikle kripto paraların mevcut finansal ortamı dönüştürebileceği yollar konusunda hazırlıksız olduğunu söylüyor. Raoul Pal konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Gözümüzün önünde paralel bir finansal evren inşa ediliyor ve insanlar yavaş yavaş geçiş yapıyor. İnsanlar bunun ne kadar büyük olduğunu henüz anlamadılar. Gerçekte neler olup bittiğini anlamadan Bitcoin‘in bir yatırım aracı olup olmadığı konusunda hala tartışıyorlar.

Raoul Pal: Bitcoin ve altcoin piyasası 500x yapabilir!

Raoul Pal, Blockchain teknolojisi ve kripto para sektörünün finansal sistemi yavaşça yeniden şekillendirdikçe, piyasanın yüzlerce trilyon dolarlık değeri yakalayacağını belirtiyor. Raoul Pal konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu, akış açısından geliştirilmekte olan katrilyon dolarlık bir dünya. Hisse senedi piyasası, tahvil piyasası, hisse senedi piyasaları açısından, bunların hepsi iki, üç, dört yüz trilyon dolarlık piyasalardır… Şu anda kripto para sektörünün (2 trilyon dolar) değeri ne olacak? Yine de buradan en az 100x, muhtemelen 200x belki hatta 500x olabilir.

Raoul Pal: Kripto paralar servet oluşturma fırsatları sunuyor!

Raoul Pal, kripto para sektörünün Y kuşağına, erişemeyecekleri servet oluşturma fırsatlarına erişim fırsatı sunacağını tahmin ediyor. Raoul Pal konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ezber bozan tüm varlıklara erişimi demokratikleştiriyorsunuz. Eğer bir Y kuşağı iseniz, otuz yaşında bir çocuksanız… Yani şimdi otuz yaşındaki çocuk, üniversiteden borçlu çıktı, bu yüzden gerçekten borçlu olan ebeveynlerinin aksine arka ayaktadırlar… Aniden kripto para dünyası sahneye çıkıyor. Şimdi, önümüzdeki 20 veya 40 yıl içinde potansiyel olarak görebilecekleri 500 kat büyümeden bahsediyorum… Bu, oyunun kurallarını değiştiriyor, oyun alanını seviyelendiriyor. Kitlesel demokratikleşme…

Raoul Pal: 200.000 dolarda durmayacağız! Hatta belki bir milyon…

Raoul Pal ayrıca Bitcoin piyasasına da değiniyor. Ekonomist, BTC arzlarının neredeyse yok olduğunu ve bu durumun mevcut boğa döngüsü sırasında fiyatın beklenenden daha fazla yükselmesine neden olabileceğini öne sürüyor. Raoul Pal konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BTC arzı yok. Piyasada gerçek anlamda verimli olan tek arz, ay sonunda ve çeyrek sonunda yeniden dengelenen birkaç büyük fondur. Çünkü bu, kurumların yaptığı şeydir ve bu alan için yenidir ve temelde günlük oynayan yatırımcılar envanterden çıkarılır. Çünkü gerçek bir tedarik yok… Bir risk var ve olasılığın ne olduğunu bilmiyorum, ancak bu döngüde 200.000 dolarda durmayacağımız, çoğu insanın beklediğinden daha yüksek… Ama aslında bu yüzden deli oluyoruz ve hatta belki bir milyon…

Ünlü Ekonomistten Bitcoin ve Altcoin’ler İçin Çılgın İddia: 500x! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.